На Франківщині 450 шкіл готові до очного навчання

На Франківщині 450 шкіл готові до очного навчання

На Франківщині планується розпочати освітній процес за очною, змішаною та дистанційною формами навчання.

Про це повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, пише Ратуша.

450 закладів освіти готові до очного форми навчання. Якщо ж батьки вирішать, що в цих закладах вони хочуть, щоб діти навчались онлайн, вони мають написати заяву і їм забезпечать цю форму навчання. Наразі у 55 школах області учні будуть навчатися онлайн через відсутність укриттів і неможливість їх там зробити. Ми плануємо підготувати 90% закладів освіти до очної форми навчання.

1788 учнів з числа внутрішньо переміщених людей, батьки яких подали заяви за новим місцем проживання, будуть охоплені навчанням у закладах загальної середньої освіти.

Також Світлана Онищук повідомила, що майже на 90% підготовлено до опалювального сезону заклади загальної середньої та дошкільної освіти.

У 23-х закладах області проведено капітальний ремонт приміщень, відремонтовано внутрішні системи опалення, замінено водопровідні та каналізаційні мережі, частково відремонтовано покрівлю. Рівень підготовки до опалювального сезону закладів охорони здоров’я та житлово-комунального господарства складає майже 72%, що відповідає встановленим графікам.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм