На Донеччині загинув командир “десятки” Григорій Мисюга

25 липня на Донеччині під час стрілецького бою загинув військовослужбовець з Калуша, що на Прикарпатті, Григорій Мисюга.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.

Він був командиром мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Мав позивний Грифон.

“За Україну своє життя віддав хоробрий воїн та справжній патріот, калушанин, молодший сержант Григорій Мисюга, 1971 року народження”, — написав Андрій Найда.

Григорій Мисюга — досвідчений боєць, який пройшов пекельні бої в АТО/ООС в районах Попасної, Бахмута, Кримського, Новоолександрівки. У перший день повномасштабного вторгнення Росії в Україну боєць пішов воювати.

“Був надзвичайно мудрий та хоробрий у бою. Тактик та стратег. Жодного зайвого руху та паніки. Завжди ділився досвідом з молодшими”, — написав Андрій Найда.

Грифон вражав побратимів своїм умінням зберігати спокій.

“Спокій — запорука перемоги. Скажімо, бачать побратими під час бою, що один із нас — спокійний. Тоді вони теж намагаються не панікувати, працюємо злагоджено і виходимо з бою живими”, — казав Григорій Мисюга в інтерв’ю на Facebook-сторінці “десятки”.

Щоб підтримувати бойовий дух, Грифон радив кожен день починати з позитивних емоцій й не думати про те, що він може бути останнім.

Військовослужбовець мріяв: “Ми відвоюємо наші землі й зможемо зустрітися з рідними. Це — найбільша мрія! Так уже хочеться побачити своїх онуків”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм