На Бурштинській ТЕС заперечують свою причетність до “чорного снігу” в Галичі

Бурштинська ТЕС відкидає свою провину щодо темного забарвлення верхнього шару снігу поблизу Бурштина.

Як повідомили в пресслужбі ТЕС, за останній період технологічних порушень на Бурштинській ТЕС не було. Станція працює в штатному режимі, пише Ратуша.

В роботі знаходиться до 10 енергоблоків. Всі енергоблоки Бурштинської ТЕС обладнанні електрофільтрами і на них працюють системи очистки димових газів. Ми слідкуємо за тим, щоб викиди не перевищували нормативних значень. Для цього на підприємстві систематично проводять капітальні, середні та поточні ремонти електрофільтрів, що дозволяють підтримувати ефективність їх роботи.

Кажуть, що за останні 10 років підприємство капітально відремонтувало 11 електрофільтрів.

Також у серпні цього року на ТЕС проходила планова перевірка Держекоінспекції Карпатського округу, в ході якої не було виявлено перевищень граничних норм викидів та не виявлено вагомих порушень, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу. Мова про атмосферне повітря, поводження з відходами, стан земельних та водних ресурсів.

Як зазначають на станції, висока вологість повітря та зміна погодних умов є чинниками, які впливають на концентрацію опадів в певних місцях.

Це можуть бути тверді частинки продуктів горіння, які осіли в момент зміни напрямку вітру. Брудний сніг, як на території ОТГ, так і поза нею може виникати й від опалення твердим паливом (вугілля, деревина, пелети) котелень, заводів та інших будівель, які також функціонують в межах регіону.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм