Минулого року Бурштинська ТЕС сплатила понад пів мільярда податків

За 12 місяців 2021 року ДТЕК Бурштинська ТЕС сплатила до бюджетів усіх рівнів близько 530 млн грн податків та зборів.

Половину цих коштів направили до державного бюджету, решту ж отримала Івано-Франківська область та Бурштинська територіальна громада, пише Ратуша.

В суму виплат увійшли: єдиний соціальний внесок, екологічний податок, податок на землю, податок на доходи фізичних осіб, військовий збір, плата за використання радіочастот, за спецводокористування та податок на нерухоме майно.

«ДТЕК Енерго – відповідальна і надійна компанія. Ми завжди в повному обсязі виконуємо свої податкові зобов’язання, адже кошти, які надходять до бюджету – це, перш за все, гарантована підтримка громади, стабільна виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери, створення комфортних умов, благоустрій населених пунктів тощо. Для прикладу, затверджений бюджет Бурштинської громади на 2022 рік становить 260 млн гривень. Тобто, в минулому році загалом до бюджетів усіх рівнів Бурштинська ТЕС відрахувала  вдвічі більше податків та зборів, аніж витратить наша громада за цих 12 місяців», – зазначив в.о. директора ДТЕК Бурштинська ТЕС, Максим Шумченко.

Із 529,8 млн грн всіх виплат до бюджету Івано-Франківської області та Пенсійного фонду України у м.Івано-Франківськ було спрямовано 162,8 млн грн, ще 108,8 млн грн склали відрахування до бюджету Бурштинської громади, решту коштів станція  перерахувала в держбюджет та бюджети сусідніх громад.

ДО ТЕМИ: Бурштинська ТЕС значно скоротила експорт електроенергії

До слова, за 10 років в складі компанії ДТЕК, Бурштинська ТЕС перерахувала до місцевих бюджетів вже більше 1 млрд грн податків. Станція і надалі залишається надійним партнером Бурштинської громади та Івано-Франківської області, забезпечуючи не лише постачання електроенергії та тепла в енергоострів, а й економічну підтримку регіону та прилеглих населених пунктів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм