Михайло Поплавський відкрив перший в світі факультет ТikТоk. ФОТО/ВІДЕО

Відомий український артист Михайло Поплавський в Київському університеті культури відкрив перший в країні та загалом у світі факультет присвячений соціальній мережі ТikТоk.

Вчора, 14 вересня, в університеті відбулася офіційна презентація, під час якої Поплавський зазначив, що майбутнє за соціальними мережами і молодь повинна бути в тренді і творити свою зіркову дорогу через соцмережі, пише Ратуша.

За його словами, факультет Тік-Ток – це “інноваційно та молодіжно, це новий феномен”.

«Моя місія – українізувати Тік-Ток, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію країни. Українців мають знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ. Ми розпочинаємо навчати «з нуля» і по закінченні ви зможете отримати диплом. Університет культури – це бренд, який повинен підкорити світовий інформаційний простір», – акцентував Михайло Поплавський.

Керівником проєкту «Тіктокери університету культури» стала випускниця вишу, начальник культурно-творчого відділу Лілія Можаєва.

«Університет культури та Михайло Поплавський завжди в тренді. Наразі світ дуже швидко розвивається, з’являються нові соцмережі, і Тік-Ток тримає лідируючі позиції. Якщо ви хочете бути лідерами по життю, то Тік-Ток це ваша тема. Потрібно розвивати себе, створювати свій бренд, а ми будемо допомагати вам у цьому», – звернулася до студентів Можаєва.

Майбутній тік-токер має відмінно знати тренди соцмереж, бути цікавим, створюючи оригінальний контент, йти в ногу з часом і навіть випереджати його.

«Ми пишемо нову сторінку історії університету культури та факультету Тік-Ток. Ви повинні бути лідерами і режисерами свого життя. Ваша зіркова дорога у ваших руках. Від вас залежить, як ви стартонете, чи займете свою нішу та реалізуєте здорові творчі амбіції. Головне, щоб вам хотілося хотіти! Я бажаю, аби ви стали зірковими випускниками університету культури, успішними та щасливими українцями, щоб вами гордилися батьки, вчителі, друзі та Михайло Поплавський. Будьте на позитиві. На оптимістах тримається світ, песимісти лише глядачі. Щастя, добра, любові і шаленого студентського кохання», – сказав Михайло Поплавський.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм