“Море” проковтнуло франківських “орлів”. Прикарпаття – Чорноморець 1:4

Одесити запропонували боротьбу супернику, який її любить. І виграли

Івано-Франківська команда припинила боротьбу за кубковий трофей, зазнавши домашньої поразки від представника української Прем’єр-ліги – одеського «Чорноморця».

Господарі розпочали гру напіврезервним складом, зробивши ставку на гру «другим номером». Однак вже до середини першого тайму «моряки» продемонстрували чудову реалізацію: два моменти – два забиті м’ячі. Голами відзначилися Брагару і Бугай – 0:2.

Проведені у перерві і на початку другого тайму заміни значно покращили гру господарів.

Незважаючи на третій пропущений гол від Ісаєнка, вже за лічені хвилини прикарпатці зуміли відродити інтригу: класним ударом у ближній кут Кузьмин «розмочив» рахунок.

Згодом Сондей зі штрафного поцілив у хрестовину воріт. Іванофранківці створили ще кілька небезпечних моментів, але надійно зіграв голкіпер гостей. А на 82-й хвилині після флангової передачі Бугай замкнув дальню стійку, оформивши дубль – 1:4.

Чорноморець займає 14-е місце в УПЛ. Прикарпаття йде на 12-й позиції в Першій лізі.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Чорноморець (Одеса) 1:4

Голи: Бека Вачіберадзе (64 – автогол) – Максим Брагару (11), Владислав Бугай (18,83), Євген Ісаєнко (50)

Попередження: Писко (89), Семотюк (90+1) – Ісаєнко (21), Дубко (30), Авагімян (35), Скорко (38), Брагару (78),

Прикарпаття: Новак, Пастух, Лень, Квасний, Мащенко, Геник, Толочко, Воробчак, Кузьмин, Цюцюра (к), Дитко.

Чорноморець: Варакута, Біловар, Дубко, Скорко, Долгов, Вачіберадзе (к), Тлумак, Ісаєнко, Авагімян, Брагару, Бугай.