Мюзикл та драма: що покаже Франківський драмтеатр цими вихідними. ФОТО

Цими вихідними, 18-19 вересня, актори Франківського драмтеатру зіграють три вистави.

Франківці зможуть глянути постановки “Кохання з присмаком дощу”, “Станція, або розклад бажань на завтра” та “Гуцулку Ксеню”, пише Ратуша.

Кохання з присмаком дощу” – це діалог почуттів. Він і Вона давно шукають одне одного, але бачаться лише уві сні, зустрітися в реальному житті їм не вдається.

То що ж вони оберуть — реальне життя, в якому безнадійно приречені безкінечно шукати одне одного чи щасливе життя разом у солодкому сні про кохання?

А може сила їхнього кохання виявиться потужнішою за нещадну іронію долі?

Важко щось передбачити, адже це Габріель Гарсія Маркес і його «магічний реалізм».

Вистава пройде 18 вересня о 18:00.

ДО ТЕМИ: У Франківську актори із Киргизстану зіграють виставу про війну “Акорд”

“Станція, або розклад бажань на завтра” – драма з елементами фарсу.

Три жінки опиняються на дивній станції, де відбувається щось незвичайне: жодних поїздів, але багато див. Їхні бажання починають здійснюватися, проте невиголошені, а потаємні… Чого хоче жінка? І чи здійснення бажань зробить нас щасливими? Оманливий рай виявляється пасткою, і вибратися з неї майже неможливо… Чи все-таки можливо?

Вистава пройде 19 вересня о 14:00.

“Гуцулка Ксеня” – всім відомий мюзикл.

Історія починається у Ворохті. Сюди приїхали свати і наречений із самої Америки. А вся справа у тому, що хлопець – теж етнічний українець з емігрантської родини. І батько заповів йому цілий мільйон доларів. Але за однієї умови: той повинен знайти собі наречену на батьківщині, у Карпатах.

Вистава пройде 19 вересня о 18:00.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм