Міський голова Франківська Руслан Марцінків вчетверте вакцинувався проти COVID-19

Міський голова Франківська Руслан Марцінків вчетверте вакцинувався проти COVID-19

Міський голова Івано-Франківська отримав четверту бустерну дозу проти коронавірусу.

Про це він повідомив у соцмережі Фейсбук, інформує Ратуша.

Вакинувався . Вчетверте. За графіком. Почуваюсь добре.Отримав четверту бустерну дозу проти коронавірусу  в нашій п’ятій поліклініці. Закликаю не зволікати зі щепленнями, бо зараз з приходом холодів, на жаль, більше ризиків захворіти. А імунітету потрібно допомагати.

Наразі вакцинація доступна у всіх поліклініках міста і щепитись можуть не лише мешканці Івано-Франківської громади, а й наші гості.

«У поліклініках дорослих маємо три види вакцини. Маємо в достатній кількості CoronaVac. Отримали 2500 доз Comirnaty (Pfizer) і Janssen (Johnson & Johnson). Проблем із вакцинами немає. Кабінети щеплень працюють на вимогу: записався, прийшов, вакцинувався. Ті, в кого декларація з сімейним лікарем підписана у приватних клініках або гості міста можуть також отримати вакцину, записавшись (по телефону або очно) у реєстратурі державної поліклініки. Тоді до них зателефонують і призначать день, коли можна прийти і щепитись», – розповідає Ольга Савчук, директор центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм