Обласна влада виділить кошти на лікування медсестри, яка постраждала на пожежі в Косові

28 грудня в реанімації Косівської лікарні сталась пожежа, внаслідок якої загинули четверо людей: троє пацієнтів та санітарка.

Про це йшлося сьогодні, під час наради голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук з представниками місцевої влади, пише Ратуша.

За словами голови Івано-Франківської ОДА, лікування медсестри, яка отримала 80% опіків, профінансує область.

Ми якомога швидше виділимо гроші, процес вже йде. Комісія обласної ради вже працювала на місці трагедії, і я дякую за це депутатам. Кошти за лікування мають бути повністю відшкодовані родинам постраждалих, – сказала Світлана Онищук.

Заступниця голови обласної адміністрації, Людмила Сірко, повідомила, що медсестра знаходиться у важкому стані і вже перенесла три операції:

Медикаменти та операція фінансується за рахунок коштів НСЗУ, також є ряд медикаментів, які треба закупляти додатково – і родина потребує цих грошей. Хочу сказати, що з перших днів трагедії на горе людей відгукнулися профспілки медичних працівників, які перерахували вже понад 35 тисяч гривень.

Жителі Косівщини також зібрали близько 100 тисяч гривень. Ці кошти отримала родина постраждалої медсестри.

На днях ми також виділимо кошти з резервного фонду бюджету нашої області, які підуть на лікування, а також на допомогу родинам загиблих, – сказала Людмила Сірко.

Нагадаємо, 28 грудня в одній з палат реанімаційного відділення Косівської лікарні сталася пожежа, внаслідок якої загинуло четверо пацієнтів, ще четверо медпрацівників постраждали. Серед померлих – 76-річний та 80-річний чоловіки та дві жінки віком 58-ми й 60-ти років. Одну з потерпілих транспортували в Київський опіковий центр. Ще одна медсестра, в якої було 90% опіків, померла 29 грудня.

Через трагедію зібрали засідання регіональної комісії ТЕБ і НС, на якому розповіли, на момент виникнення пожежі, в Косівській лікарні перебували 262 особи: 212 пацієнтів, 48 медпраціників та дві людини технічного персоналу. 30 грудня на Прикарпатті оголосили День жалоби за загиблими в лікарні. В Україні перевірять на дотримання пожежної безпеки всі райлікарні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм