McDonald’s можуть знову відкрити в Франківську: що відомо

Ресторани Mcdonald’s можуть знову відкрити в Україні. Заклади популярної мережі швидкого харчування припинили роботу в нашій країні ще на початку повномасштабного вторгнення РФ заради безпеки співробітників, і функціонували тільки як гуманітарні центри. Зараз в компанії готуються до камбеку.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Facebook.

Відразу після масштабної атаки країни-агресора по українських містах 24 лютого в керівництві McDonald’s оголосили, що вирішили закрити всі заклади в нашій державі, щоб не наражати на небезпеку персонал.

Пізніше в адміністрації мережі уточнили, що відкриють двері ресторанів тільки після припинення бойових дій, тобто після закінчення війни. При цьому зазначалося, що працівники Маків активно допомагають в гуманітарних питаннях і передають продукти та їжу із закладів туди, де вони особливо потрібні.

Також у прес-службі McDonald’s додавали, що не планують припиняти виплати зарплати 10 тисячам своїм працівникам в Україні.

В МЗС запевняють, що нині є умови для відновлення роботи, тому активно переконують мережу повертатися.

Кулеба розповів, що кілька тижнів тому уряд встановив зв’язок з українським офісом, а потім зі штаб-квартирою McDonald’s у США.

«Ми також порушили це питання в офіційних контактах з урядом США, адже McDonald’s є одним із найвідоміших американських брендів. Процес рухається», — зазначає міністр.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм