Мати загиблого на війні льотчика-винищувача відкрила на Франківщині оздоровчий центр для захисників. ФОТО

Мати загиблого на війні льотчика-винищувача відкрила на Франківщині оздоровчий центр для захисників. ФОТО

На Івано-Франківщині мати Героя України, льотчика-винищувача Степана Тарабалки облаштувала оздоровчий центр “Тепло крилатої душі”.

Центр створений для тих, хто пройшов пекло фронту та їхніх рідних, пише Ратуша з посиланням на повідомлення голови ОВА Світлани Онищук.

На цю справу мати Героя віддала кошти, як компенсацію після загибелі сина. Пані Наталя згуртувала біля себе небайдужих людей і вже сьогодні реабілітаційний центр офіційно відкрив свої двері.

Степан Тарабалка став Героєм України посмертно. Був першим, хто йшов у бій! На його рахунку чимало бойових вильотів. У свої 29 майор Степан Тарабалка рішуче винищував російських окупантів, що бомбардували мирні українські міста. Атакуючи ворога в повітрі, він зберігав життя людей на землі. На своєму МіГ-29 наближав перемогу над ворогом, як міг…

Льотчик-винищувач загинув 13 березня у небі над Житомиром, вступивши у нерівний повітряний бій із силами противника, що переважали. Бригада, у якій служив Степан Тарабалка, була тим самим “Привидом Києва”, що днями і ночами давала відсіч ворогу у небі.

Сьогодні завдяки героїчній матері п. Наталі колишній маєток польських панів, а за радянських часів лікарня, зажив новим життя. Тепер тут над відновленням військовослужбовців працюватимуть кваліфіковані лікарі: психіатри, психологи та реабілітологи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм