Марцінків розповів, за якого сценарію світла може не бути тиждень

Марцінків розповів, за якого сценарію світла може не бути тиждень

Франківців закликають бути готовими до того, що світла може не бути понад добу. Відключення можливі навіть там, де заживлена критична інфраструктура. При цьому можуть бути проблеми зі зв’язком та інтернетом.

Про це під час ефіру на “Західному полюсі” розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Ратуша з посиланням на Місто.

Мер рекомендує знайти помешкання в сільській місцевості, або поселитися в батьків чи родичів, які мають приватні будинки.

За критичного сценарію в країні доведеться відключити електростанції на 7 діб, щоб відновити енергетичну систему.

“Як нам пояснюють енергетики, у разі, якщо зупиниться вся енергетична система для відновлення повністю знищеної енергосистеми доведеться відключити на 7 діб електростанції. Такого сценарію не хочеться, але бачимо що останніми днями досить складно”, – сказав Марцінків.

Міські лікарні будуть працювати за допомогою альтернативних джерел живлення. На випадок знеструмлення всі 52 лікарні, які є в області, забезпечені генераторами та майже всі — системами AVR, які автоматично впродовж двох хвилин запускають ці генератори.

У випадку відключення світла на понад 24 години у місті запустять центри “Незламності” у закладах освіти, які обігріваються твердопаливними котлами.

Зокрема будуть додаткові пункти у школах та садочках. Наразі ці заклади забезпечили генераторами, ліхтарями та технічною водою.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм