Марцінків: Старий міст на Пасічну на ремонт поки не закриватимуть

В Івано-Франківську тривають роботи з будівництва розв’язки до нового пасічнянського моста. У зв’язку з цим у п’ятницю, 14 січня, перекриють вулицю Надрічну.

Під час ефіру на радіо “Західний полюс” міський голова Руслан Марцнків розповів, що тим часом планують робити зі старим мостом, термін експлуатації якого, згідно з документами, завершився ще у серпні 2021 року, пише Ратуша.

За словами мера, наразі це питання не піднімають, оскільки за підрахунками, варіть робіт складає понад 140 млн грн, а зараз хочуть сконцентрувати увагу та кошти на новому мості.

Тому прийняли рішення відтермінувати реконструкцію старого, доки не буде зроблений новий.

” Поки що ми його не будемо чіпати. Ми полічили вартість реконструкції старого моста і вирішили відтермінувати період ремонту. Нам порахували більше ніж 140 млн грн для того, щоб його відремонтувати. Будемо просто латати там ями та давати проїзд, щоб не зупинити рух на Пасічну”, — сказав Марцінків.

ДО ТЕМИ: У Франківську нанесли нову розмітку при в’їзді на пасічнянський міст: на що слід звернути увагу. ВІДЕО 

Нагадаємо, восени очільник міста повідомив про розробку проєктної документації до тендеру на ремонт старого пасічнянського моста. Згідно з цією документацією, заїзду на міст не буде, а лише об’їзд через село Загвіздя.

Міст збудований у 1969 році та наразі визнаний обмежено придатним для експлуатації. Рух транспорту ним є ризиком для життя громадян.

Термін його експлуатації за документами завершився у серпні 2021 року. Цей міст забезпечує транспортне сполучення з мікрорайоном Пасічна, де живе третина містян

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм