Марцінків розповів, коли та на скільки перекриють міст на Пасічну

Ремонт діючого моста, який з’єднує середмістя Івано-Франківська з мікрорайоном Пасічна, розпочнуть не раніше початку 2022 року.

Про це в ефірі “Західного Полюса” повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

При ремонті старого моста, який відбудеться не раніше початку наступного року, може бути об’їзд саме через село Загвіздя. Порахували, якщо через Загвіздя їхати об’їзною до Крихівців, то це фактично близько шість кілометрів, які треба об’їхати,- каже мер.

За словами Руслана Марцінківа, спеціалісти компанії “ПБС” рекомендують перекрити міст для ремонту, а не обмежувати рух на ньому.

Компанія “ПБС” радить під час ремонту перекрити цей міст на два місяці. Треба буде зібрати весь асфальт, перелити бетонні подушки. Ми міркували, щоб дві полоси лишити для проїзду, проте дорожники не рекомендують, зважаючи на ту кількість автомобілів, вібрації і т.д. Технологічно їм потрібно два місяці для того, щоб відремонтувати міст. Цього року, скоріш за все, роботи ще не розпочнуться, оскільки оголосять тендер, мають пройти документальні процедури. Тому орієнтуємось на наступний рік, але протягом нього міст обов’язково треба відремонтувати. Можливо виберемо якусь суботу і пробно перекриємо “Пасічну”,- зазначає міський голова.

Переорганізують рух тролейбусів, які курсували на Пасічну. До самого мікрорайону, на відміну від автобусів, вони курсувати не будуть.

Ремонт моста — обов’язковий, оскільки за висновком держекспертизи він є обмежено придатний.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм