Марцінків прокоментував вибухи на військовому аеродромі у Франківську. ВІДЕО

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в ефірі на радіо “Західний полюс” прокоментував сьогоднішню ситуацію із вибухами на військовому аеродромі.

За його словами, сказати, якою зброєю обстріляли аеропорт він наразі неможе, на місці працюють фахівці, але“це було очікувано, зважаючи на ситуацію, яка є”, пише Ратуша.

На запитання мешканців, “як снаряди долетіли до Івано-Франківська”, Марцінків зауважив, що ракетні комплекси можуть досягати до 600 км, а з Білорусі чи з Придністров’я відстань менша. Також можуть використовуватись безпілотники, які Протиповітряній обороні важко виявити.

Проте, зазначив, з тієї інформації, що зараз є – удари не завдаються по цивільній інфраструктурі, а лише по військовій:

Але якщо чуєте удари, бажано відключити газопостачання та світло, якщо в ньому немає потреби. Вода та каналізація працюватимуть у звичному режимі.

Нагадаємо, у зв’язку з початком нападу з боку російських окупантів в Україні запроваджено військовий стан. Всі школи та дитячі садки міста припинили роботу.

Прохання до мешканців Івано-Франківська – максимально перевести роботу на дистанційну форму, зберігати спокій, взяти список бомбосховищ. Ми докладаємо всі зусилля, щоб все працювало: вода, каналізація, електрика, частково транспорт, зв’язок. Прошу всіх зберігати спокій. Розумію, що зараз інформації дуже багато, але ми витримаємо і переможемо, якшо будемо єдині.

Також наголосив, щоб ніхто не виставляв в інтернет жодних військових переміщень!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм