Маловідомі та закинуті села Франківщини: краєзнавці розповіли, чому варто туди поїхати

Мандрівників запрошують відвідати найбільш віддалені та закинуті села Івано-Франківщини.

Про це Суспільному Карпати повідомив начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко, пише Ратуша.

Для цього створили промоційний проєкт “Невдома: мандруй незвіданим Прикарпаттям”.

“Ми започаткували цей проєкт напередодні літнього сезону. Буде створено 14 репортажів. Вони публікуватимуться щосереди на головному туристичному порталі Івано-Франківської області у розділі “Враження”, – говорить Віталій Передерко.

Досліджують Прикарпаття два краєзнавці Іван Бондарев та Андрій Костишин. Маршрут мандрівники складають самостійно. А потім, на зразок туристичного блогу, описують у репортажі, як можна мандрувати самотужки. До розповіді додають світлини із локацій.

“Ми говоримо не тільки про абсолютно нові місця, а про те, що можна подивитися на уже відому місцину під іншим кутом зору. До прикладу, є репортаж, присвячений Кутам, і я для себе особисто дізнався, що там є Ратуша. Всі ми знаємо про Галич і Галицький замок, але ніде в інтернеті ви не знайдете матеріал, присвячений мандрам середмістям Галича. Там є багато пам’яток архітектури, про які мало хто знає”, – розповідає держслужбовець.

Очікують цим проєктом привідкрити туристичні маршрути Франківщини для усієї України. Зі слів Віталія Передерка, цьогоріч на такі маршрути ймовірно не буде великого попиту. Все тому, що там відсутня туристична інфраструктура.

“Цей проєкт допоможе головам ТГ звернути увагу на туристичну привабливість своїх країв”, – каже начальник відділу туризму ОДА.

Також Віталій Передерко говорить, що найбільш привабливими для туристів можуть стати Косівщина та місто Галич.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм