Кубок України: “Ураган” в божевільному матчі вириває нічию в Херсоні

У вівторок, 15-го лютого, франківський “Ураган” в гостях зіграв перший матч 1/8 фіналу Parimatch Кубка України з футзалу проти херсонського “Продексіму”.

Цей поєдинок став другим у насиченому двотижневому марафоні драконів, де за два тижні їм доведеться зіграти аж п’ять матчів, пише Ратуша.

Звітна гра мала відбутись ще в середині січня, але у зв’язку з підготовкою збірної України до Євро-2022 був перенесений на пізніший термін. У підсумку, було домовлено зіграти матчі 1/8 фіналу 15-го та 23-го лютого. Саме за підсумком цих двох протистоянь і буде визначено учасника “Фіналу восьми” турніру.

Що ж до поєдинку, то його основна драматургія припала на перший тайм, в якому франківці двічі, завдяки голам Мар’яна Шведа виходили вперед, а господарі двічі зрівнювали рахунок на табло. На 17-й хвилині той же Швед міг робити хет-трик, але не реалізував дабл-пенальті.

У другому таймі на майданчику точилась не менш запекла боротьба, аніж у першому. На 25-й хвилині легіонер “Продексіму” Даніель Роза, не без допомоги рикошету від захисника, виводить мельників вперед. Але за дві хвилини до завершення поєдинку Роман Кордоба встановлює остаточний рахунок матчу.

3:3 і доля путівки до “Фіналу восьми” визначиться уже 23 лютого в Івано-Франківську на майданчику коледжу фізвиховання.