Кращі спортсмени Франківська отримають відзнаки та грошові премії

В Івано-Франківську з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту вручать нагороди та грошові премії кращим спортсменам міста.

Відповідне рішення прийняли під час засідання виконкому, пише Ратуша.

Нагородити подяками міського голови, грамотами виконавчого комітету та відзнаками Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради і грошовими преміями кращих спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури та спорту міста, – йдеться у тексті рішення.

Список для нагородження спортсменів, тренерів та працівників галузі фізичної культури і спорту

1. Андрійчук Мирослав Миколайович – інструктор–методист СДЮСШОР з футболу «Прикарпаття».

2. Вінтоняк Олег Васильович – завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

3. Грабчук Андрій Богданович – інструктор  центру молодіжного спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

4. Дмитрук Тетяна Олегівна – тренер-викладач відділення веслування дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Івано-Франківської обласної ради.

5. Кваснюк Юрій Михайлович – тренер-викладач відділення волейболу дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Івано-Франківської міської ради.

6. Кухній Оксана Леонідівна – викладач циклової комісії легкої атлетики ВСП «Івано-Франківський базовий коледж фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України».

7. Лагойда Степан Богданович – вчитель фізичної культури ліцею №1 Івано-Франківської міської ради.

8. Літанюк Валерій Богданович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник ХХХІІ літніх Олімпійських ігор.

9. Новосьолов Данило Олександрович – студент ВСП «Івано-Франківський базовий коледж фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України», призер Всеукраїнських та міжнародних турнірів з дзюдо серед молоді.

10. Попович Олександр Олександрович – президент федерації волейболу Івано-Франківської області.

11. Процюк Юрій Михайлович – Заслужений тренер України з баскетболу, головний тренер баскетбольного клубу «Франківськ».

12. Сав’юк Олена Юріївна – тренер-викладач відділення плавання дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».

13. Ступар Мирослав Іванович – доцент, професор кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, арбітр FIFA, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

14. Тимкович Володимир Ярославович – інструктор центру молодіжного спорту Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

15. Федьків Анна Володимирівна  – керуюча мережі спортивного клубу «Альянс».

16. Хробатин Ігор Ярославович – директор центру молодіжного спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

17. Цюпер Надія Іванівна – спеціаліст першої категорії з питань діяльності виконавчих органів міської ради загальної середньої освіти.

18. Шевчук Ганна Ярославівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІІ літніх Олімпійських ігор.

19. Шкрум Михайло Васильович – голова громадської організації «Спортивний флорбольний клуб «Фрідом».

20. Юдкіна Христина Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, особистий тренер Валерія Літанюка.

21. Яковина Орест Васильович – директор  дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Івано-Франківської обласної ради.

22. Яців Ярослав Миколайович – Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри спортивно-педагогічних дисциплін.

Список для нагородження спортсменів з інвалідністю, тренерів та працівників галузі фізичної культури і спорту

1. Антонець Володимир Володимирович – тренер-викладач вищої категорії з легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю, заступник директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

2. Атаманюк Валерій Миколайович – голова Івано-Франківського осередку спортивної федерації глухих (людей з вадами слуху).

3. Біленко Василь Дмитрович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможець чемпіонату Європи з легкої атлетики (біг 60м. з/б), триразовий переможець чемпіонату України з легкої атлетики  (біг 200м, біг 400м, біг 110м з/б).

4. Біленко Михайло Дмитрович – майстер спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату Європи з легкої атлетики (п’ятиборство), дворазовий переможець чемпіонату України з легкої атлетики (метання спису, семиборство).

5. Волуйкевич Павло Романович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Паралімпійських ігор, переможець чемпіонату Європи (біг 1500м.).

6. Єрузель Євгеній Іванович – Заслужений тренер України з легкої атлетики, старший тренер України у видах витривалості.

7. Завадовський Ігор Орестович – активний учасник спортивних змагань (вади слуху).

8. Кучміль Анатолій Євгенович – активний учасник спортивних змагань (вади зору).

9. Кривоніс Андрій Михайлович – тренер-викладач з легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю.

10. Магас Світлана Йосипівна – перекладач жестової мови будинку культури глухих.

11. Маланюк Євгеній Мирославович – активний учасник спортивних змагань (вади слуху).

12. Миткевич Володимир Михайлович – активний учасник спортивних змагань (вади слуху).

13. Мороз Богдан Іванович – тренер-викладач з легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю.

14. Панасюк Богдан Миколайович – активний учасник спортивних змагань (вади зору).

15. Пашник Василь Петрович – голова територіальної організації глухих.

16. Попов Олексій Геннадійович – фізична особа-підприємець.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм