Концерт реп-гурту KALUSH перенесено на 2 січня

Виступ популярного реп гурту KALUSH, який мав відбутися 30 грудня у Калуші перенесено, у зв’язку з днем жалоби за загиблими у пожежі в Косівській центральній районній лікарні

Концерт відбудеться 2 січня 2022 року. Місце проведення: площа Героїв.

«Висловлюю щирі співчуття родинам загиблих у пожежі, яка трапилась у Косівській центральній районній лікарні. Молюся за здоров’я та життя потерпілих і бажаю їм швидкого одужання.

30 грудня оголошено Днем жалоби у Івано-Франківській області.

У зв’язку із трагічними подіями на Косівщині проведння в Калуші запланованого на 30 грудня передноворічного концерту з виступом гурту “KALUSH” переноситься на 02 січня 2022 року. Вічна пам’ять та вічний спочинок усім загиблим у трагедії…», – повідомив Олег Марусяк на Facebook сторінці.

Нагадаємо, 28 грудня у Косівській центральній районній лікарні, що на Івано-Франківщині, сталася пожежа. Загинули троє пацієнтів медзакладу. Займання виникло о 21:22 на першому поверсі 4-поверхової будівлі лікарні — в реанімації.

Внаслідок пожежі вночі 29 грудня в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню з Косівської районної госпіталізувати трьох медиків, двоє з них — у критичному стані.

Медсестру, яка отримала 60% опіків тіла внаслідок пожежі  планують транспортувати у Київський опіковий центр. 29 грудня станом на 10:30 жінка та двоє медиків з Косова перебувають в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

Причиною займання в Косівській центральній районній лікарні на Івано-Франківщині стало порушення правил пожежної безпеки. В реанімаційному відділенні працювали одночасно п’ять кисневих концентраторів. Це зумовило перенасичення повітря киснем.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм