Христина Мохнацька прокоментувала своє сходження на Еверест. ФОТО

Франківська альпіністка Христина Мохнацька вперше прокоментувала свій підйом на Еверест та підтвердила те, що підкорила найвищу у світі гору.

Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці та опублікувала фотографії з вершини, пише Ратуша.

Коментарі я не видаляю аж ніяк. В онлайні сиджу і читаю це все. Спустилася тільки 3 години назад. Збираюся з думками, що ж написати. Може і не треба нічого писати, доказувати. Дочекаюся мого імені в списку піднявшись на вершину, та й все. Дякую усім хто переживав, хто вірив, а хто ні. Ну і звичайно, я не розумію звідки інформація, що я піднялася без кисню, так я хотіла, але погода була настільки вітряна, що мій шерпа не дозволив мені підніматися без кисню. І де докази, що я вернулася, що я не вийшла? Ну я можу догадуватися кому це вигідно… Тепер займуся цим, і буду досліджувати. А тепер чекаю сертифікат і додому. Дякую усім. Усім добра, здоров’я, – написала вона.

Нагадаємо, 1 червня на сторінці Університету Короля Данила повідомили про її успішне сходження на Еверест, про що вона “особисто за допомогою сотового зв’язку повідомила проректора Олега Андрухіва“. Проте згодом альпініст з Дніпра Дмитро Семеренко заявив, що це не правда і Христина Мохнацька не зробила цього і бреше про своє сходження на вершину.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм