Хімічна кулінарія, водне поло, Lego-конструювання: в які гуртки можна записати дитину у Франківську

Ні для кого не є секретом, що для повноцінного розвитку кожної дитини неабияке значення має те, як вона проводить свій вільний час.

Інколи діти і самі не знають, чим хотіли б займатися. Найкращий варіант в такому випадку – пробні заняття у різних секціях й гуртках, які допоможуть зрозуміти, що є близьким та цікавим. Тому важливим завданням батьків є допомогти підібрати правильне хобі, яке буде приносити чаду радість та задоволення.

Головне пам’ятати, що в жодному разі не варто змушувати дитину займатися чимось, якщо цього хочуть лише її батьки, а не вона сама.

На сьогодні існує безліч різноманітних напрямків, як спортивних, так і творчих, що розвивають мислення чи просто занять, які дозволяють весело та цікаво провести час.

Редакція Ратуші підібрала список із спортивних секцій, танців, гімнастики, йоги, плавання, курсів іноземних мов, малювання, рукоділля, акторської майстерності, вокалу, інтелектуального розвитку, комп’ютерних клубів та інших цікавинок, які діти можуть відвідати в Івано-Франківську.

СПОРТИВНІ СЕКЦІЇ

 • Івано-Франківська обласна федерація “Зендокай Карате-До” (вул.Чорновола, 56, Василя Стуса, 37а, Гетьмана Мазепи, 90, Василя Симоненка, 45, Тролейбусна, 13, Незалежності, 83, Вовчинецька, 68, Курінного Чорноти, 10, Хіміків, 17в) – змішане бойове мистецтво, основою якого є традиційне японське карате. Воно охоплює удари руками, ногами, техніки кидків та захватів, також дозволені больові та задушливі прийоми, боротьба в стійці та партері. 

 • Івано-Франківська філія Національної Федерації Таеквон-До І.Т.Ф. України (вул. Стуса, 35, Грушевського, 16, Коломийська, 9, Шухевичів, 35, Тролейбусна, 7) – заняття з таеквондо дял дітей від 4 років, підлітків та дорослих. Спеціалізовані тренування, спортивні змагання та семінари, літні тренувально-оздоровчі заняття, індивідуальні заняття, вивчається техніка самооборони без зброї, літні спортивно-оздоровчі табори.

 • Спортивний клуб “Таеквон-До” (вул.Івана Франка, 14, Сахарова, 36а, Вовчинецька, 68,  Вовчинецька, 103, Галицька, 80а, Мельника, 10/8) – сучасні методики навчання дітей, що сприяють розвитку їхніх здібностей. Заняття для дітей та дорослих, групові та індивідуальні. Заняття проходять у трьох просторих залах, які обладнані всім необхідним приладдям для правильного та безпечного навчання бойовим мистецтвам.

 • Центр професійних єдиноборств “Бескид” (вул. Чорновола, 101) – набір у вікові групи спеціалізація бокс та кікбоксинг: дитяча 6-12 років; юнацька 12-15 років; доросла 16+. Сформована жіноча група фітбоксингу та боксу.
 • Національна Федерація “Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України” (вул. Грушевського, 18) – тренування з кйокушінкаі карате для дітей віком від 10 років та дорослих.

 • Івано-Франківська федерація Айкідо Йосінкан (вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 42)заняття з айкідо для дітей (6-8 років), підлітків (9-15 років) та дорослих (від 16 років).

 • Спортивний клуб “Чемпіон” (Муай Тай) (вул. Юліана Целевича, 34а) – тренування проводяться по ефективній методиці, де застосовуються найбільш приближені до реального бою ударні системи, що дає змогу за короткий час отримати хороші вміння найсильнішого бойового мистецтва, спортивних досягнень та самозахисту. Тренування пристосовані для будь-якого рівня вмінь, від новачків до професіоналів. 
 • Спортивний клуб “IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School” (вул. Молодіжна, 55, Ольги Кисілевської, 40Б, Галицька, 145а) – бойове і спортивне єдиноборство, що акцентується на боротьбі, а особливо на боротьбі на землі (партер). В основі лежить ідея, що людина невеликої комплекції і сили може успішно захиститися від більшого та сильнішого противника. Є групові заняття; різні вікові групи з 4-х років; для дітей в їхню зміну навчання, ранкові тренування;  проведення семінарів та атестацій; участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
 • Академія НФК “Ураган” (вул. Чорновола, 7, офіс 214) –  футзальний клуб, який активно та результативно виступає на українській арені, а в сезоні 2010-11 р. вперше у своїй історії став чемпіоном України. При клубі діє позашкільний навчальний заклад, вихованці якого вже здобули безліч медалей та нагород. Навчання в академії проходять як хлопці, так і дівчата від 4 до 13 років. Є можливість добору дітей протягом усього навчального року (серпень-червень).

 • Академія футболу для дошкільнят “Клуб Барса” (вул. Довга, 76) – перша в Івано-Франківську футбольна школа для дошкільнят. Унікальні програми та методики навчання направлені на розвиток дітей від 3-х до 6-ти років

 • Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1 (вул. Богдана Лепкого, 19Б) – заняття з спортивної гімнастики, стрільба. Вікові групи: діти (3-14), підлітки (14-18).

 • Дитячо-юнацька спортивна школа “Олімп” (вул. Академіка Сахарова, 38) – Плавання, Теніс, Лижний фрістайл, Боротьба греко-римська. Вікові групи: діти (3-14), підлітки (14-18).

 • Дитячо-юнацька спортивна школа №2 (вул. Івана Павла ІІ, 24,  Тролейбусна, 7,  Хіміків, 1, Гетьмана Мазепи, 90, Академіка Сахарова, 36а) – організація та проведення тренувань і змагань з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, регбі, плавання та вільної боротьби. Вікові групи: діти (3-14)підлітки (14-18), дорослі (+18).
 • Спортивний клуб “Прайм” (вул. Софрона Мудрого (Гарбарська), 22) – заняття для дітей: бразильське джиу-джитсу, кросфіт; для дорослих: кросфіт, табата, зумба, стретчинг, йога, бразильське джиу-джитсу.

 • Спортивний клуб “Легіон” (вул. Івасюка, 60) – сучасний, професійно обладнаний тренажерний зал; послуги досвідчених тренерів; спеціально складена програма харчування; заняття з боксу чи тайського боксу; кардіонавантаження та силові тренування у тренажерному залі; різні види фітнес-тренувань та кросфіт; новий та «розумний» вид боротьби — греплінг; фрі-файт, що поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему.

 • InterFit (вул. Станіславська, 4) – Тренажерний зал, Фітнес, Йога, Бойові мистецтва для дітей та дорослих (джиу-джитсу), Кросфіт, Бодібілдинг, Танці, Масаж, Послуги індивідуального тренера.
 • Спортивний клуб “Viking team” (вул. Академіка Сахарова, 38) – тайський бокс, фрі-файт. Заняття з ММА та тайського боксу для різних вікових категорій, як для дітей, так і для дорослих.

 • Дитячо-юнацький спортивний клуб “Юність” (вул. Вовчинецька, 172а) – тренування з дзюдо, тхеквондо, самбо, кікбоксингу.

 • Спортивний клуб “HAZARD” (вул. Василя Симоненка, 11а) – головною спеціалізацією клубу є бойові мистецтва — унікальні та давні бойові традиції, що допоможуть не лише опанувати навички, а й підвищать вашу витривалість, силу та покращать швидкість реакції. Вагомим напрямком роботи є соціальний проект для дітей віком 7-14 років — безкоштовні заняття  бойовими мистецтвами у секціях.

ПЛАВАННЯ

 • Aqua baby (вул. Івасюка, 11) – групові та індивідуальні заняття дітей віком від 1-го місяця до 12 років. Дитячий басейн гарантує: допомогу професійних тренерів, які мають значний досвід — навчать вашого малюка плавати, вільно почуватися у воді та не боятися водойми; зручну й безпечну для дітей глибину басейну — 90 см; комфортний мікроклімат: температура води в басейні сягає 30-30,5 градусів, а температура повітря становить 30-31 градусів; сучасну, якісну й ефективну систему очистки води; ванну для немовлят; Є кімната очікування з відеоспостереженням тренувань.

 • Клуб “Fitni”дитячий басейн з інфрачервоною сауною (вул. Пилипа Орлика, 4Б) – плавання для дітей та немовлят у дитячому басейні з унікальною інфрачервоною сауною з системою аудіо-візуальної релаксації та психологічного відновлення. Індивідуальні заняття з тренером, групові заняття з тренером, плавання з мамою, плавання з рідними та друзями.
 • Басейн “H2O” (вул. Бельведерська, 25а) – індивідуальний підхід до кожної дитини, допомога в освоєнні водного середовища, навчання правильно пірнати, дихати та виконувати техніки плавання. Є три групи дітей, для яких проводяться заняття за різними принципами: 1-а група —  малюки віком до 1,5 роки. Плавання тільки з мамою чи татом, 2-а група —  дітки віком від 1,5 до 5 років. Головна мета на цьому етапі — навчитися плавати «своїм» стилем, «по собачому» та на спині, 3-я група —  від 5 років та старші дітки. Різні стилі плавання.

ТАНЦІ, ГІМНАСТИКА, ЙОГА

 • Арт-Данс (вул. Південний бульвар, 40,  Галицька, 132а) – школа танців проводить набір дітей та дорослих у танцювальні групи: спортивно-бальний танець: Вальс, Tango, Foxstrot, Samba, Rumba, Cha-cha-cha та інші; дитяча хореографія: розвиткові групи для дітей віком від 3-х років; сучасний танець: Hip-hop, Jazz-Funk, Contemporary; фітнес-латина та BODY BALLET, High Heels (18+) — програми для жінок; постановка весільного танцю.

 • Dance studio “Renesans” (вул. Шухевичів, 35) – дитяча хореографія+оздоровча гімнастика (3.5 – 6 років).Сучасна хореографія від 7 років (Contemporary, Jazz-Modern, Dance show)+ акробатика (7-9 років, 10-11 років, 12-14 років). Також можливий добір в діючі групи у випадку, якщо діти мають танцювальну або гімнастичну підготовку, для цього потрібно записатись на пробне заняття.

 • Танцювальна школа “Фієста” (вул. Івана Миколайчука, 16а, Олександра Довженка, 23) – бальні танці: стандартна програма: вальс, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та танго; латиноамериканська програма: самба, румба, ча-ча-ча, пасадобль та джайв; сучасні танці — популярні та нові хореографічні стилі: контемп, модерн, джаз-фанк, хіп-хоп; спортивні танці, які містять елементи спортивної гімнастики, акробатики, аеробіки; дитяча ритміка: гімнастичні вправи; музично-ритмічні вправи; ігри на розвиток уваги, уяви, мислення.

 • Танцювальна школа “Динамо Івано-Франківськ” (вул. Івана Павла ІІ, 24, Тролейбусна, 7, Хіміків, 1), – уроки з бальних танців.

 • Танцювальна школа “FourStep Dance Studio” (вул. Тичини, 43Б, Північний бульвар, 7в) – спортивно-бальні танці (європейська та латино-американська програми (St&Lat); Hip-Hop; мini-kids choreography (3-5 років); уроки класичного танцю; стретчингу та акробатики; постановка першого весільного танцю; індивідуальні та групові заняття; майстер-класи від провідних хореографів України та світу; різноманітні  танцювальні заходи та проекти; дружню, сімейну, танцювальну атмосферу.
 • Танцювальний клуб “Глорія” (вул. Івана Миколайчука, 6) – заняття з спортивно-бальних танців для дітей.

 • Танцювальний центр “SoloWay Dance Centre” (вул. Кобилянської, 40а, Гетьмана Мазепи, 90) – включає декілька танцювальних напрямків: START TO DANCE — це група наймолодшого віку для діток від 4 рочків. HIP-HOP початківці (діти/підлітки), CONTEMPORARY KIDS 7-10 років, JAZZ-FUNK початківці, CONTEMPORARY початківці, HOUSE dance, BREAKDANCE, HIGH HEELS, SOCIAL DANCE adult, STRETCHING, FUNCTIONAL.

 • Танцювальна школа “Maasai Dance School” (вул. Грюнвальдська, 19а) групи молодшого віку (6-8 років), середнього шкільного віку (9-14 років) та старшого віку (15 років і старше) за напрямками: Hip Hop, Jazz Funk Fusion, Contemporary dance, House Dance, Pop choreography, Stretching (body control), Acrobatics.

 • Dream Dance (вул. Матейки, 60) – заняття для дітей від 2 до 16 років з: сучасної хореографії contemporary та модерн джазу; дитячої хореографії; творчого розвитку.

 • D-dance studio (вул. Гаркуші, 23) – акцентом діяльності клубу є народні та етнічні танці. Проводять заняття для діток від 3-х років, а для старших вікових категорій є запальна зумба, стретчинг та фітнес.

 • MaryDance school (вул. Вовчинецька, 26) – латиноамериканські танці: Сальса; Бачата; Кізомба; Регетон.
 • Школа танцю “MiAmor” (вул. Галицька, 64Б) – Salsa (L.A. – “salsa on1” casino); Ruede de cacino, Bachata dominicano, bachata romantica; Reggaeton, reggae, Brazazouk, zouk-love, Lady Style, Tango Argentina, Contemporary, східні танці.

 • Школа танцю “ДЕНС АРТ” (вул. Тролейбусна, 13, Вовчинецька, 103) – Дитяча хореографія (від 3 років), Спортивні бальні танці (від 5 років), Класичний балет. HIP-HOP, JUZZ-FUNK, HOUSE, BREAK DANCE, CONTEMPORARY, Естрадно-сучасні танці, Народні танці, Східні танці.
 • Танцювальна школа Влада Ями (вул. Міцкевича, 8) – до навчання в танцювальній школі запрошуються усі віком від 3 -х років. Танцювальні напрямки: Бальний танець: європейська (вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп), латиноамериканська (ча-ча-ча, самба, румба, пасодобль, джайв) програми. Сучасний танець: contemporary, jazz, modern, afro, broadway jazz, hjp-hop. У Пупс – dance (3-4 р.) та групі Kids – dance (5-6 р.) діти займаються за курсом “Основи хореографії”, де малята всебічно розвиваються та в ігровій формі опановувати основні танцювальні елементи.

 • Mixstyle dance studio (вул. Академіка Сахарова, 23/Промприлад) – • широкий вибір різноманітних сучасних стилів (Hip-hop, Contemporary, DanceHall, Jazz-funk, Go-go, House dance, Waakking, Vouge, Dancehall, Popping, Break dance та багато інших), проведення різноманітних майстер класів, батлів, концертів, змагань, фестивалів, шоу. Танцювальні групи для будь-якої вікової категорії.

 • Студія “Ефа” (вул.  Галицька, 43Б) – східні танці; арабські танці; фольклор; танець з аксесуарами; групи з різними рівнями підготовки; дорослі та дитячі групи; участь у фестивалях та концертах; окремі групи з пілатесу.

 • Авторська Студія сучасного та спортивно-бального танцю «Jam dance studio» (вул. Івана Франка, 4, Грушевського, 18) – Dance Fitness для дорослих (силове навантаження під динамічну музику + Stretching); Дитяча хореографія для 3-4 років; Шоу-денс (сучасна хореографія); Hip Hop; Contemporary dance (сучасна хореографія); Акробатика для підлітків; Основи гімнастики для малюків; Shuffle (новий напрямок сучасної хореографії); Бальна хореографія; Latina solo для дорослих! шоу-балет Джем для різноманітних заходів: Корпоративів, весіль та днів народжень.
 • Клуб спортивного танцю “Грація” (вул. Чорновола, 7) – індивідуальні та групові заняття, латиноамериканської та європейської програм, постановка шоу номерів, підготовка весільних пар (весільний танець), спортивно-естрадна програма, Go-go dance, участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, літній відпочинок (організація).

 • Zumba, Strong nation, Pilates (вул. Незалежності, 87) – зумба; стретчинг; пілатес.

 • Центр естетичного виховання “Кармен” (вул. Гетьмана Мазепи, 24, Коновальця, 144) – бальна хореографія; сучасна хореографія; дитяча хореографія; танці для дітей та дорослих; зумба; постановка весільного танцю; фламенко; жіноча латина; леді-денс; східні танці; навчання за системою Pro-am; пілатес; шоу-денс; леді-денс фітнес; стиль Фламенко; хіп-хоп; контемп.
 • Natali dance studio (вул. Богдана Хмельницького, 53) – поєднання занять спорту з танцями. Aerial Hoop (танець на повітряному кільці); Aerial silks (повітряні полотна); Pole dance kids (поєднує елементи акробатики, гімнастики, фітнесу і танцю); Pole dance для дорослих; заняття на фітболах; Kangoo Jumps — заняття у взутті на пружинній основі; Stretching.

 • S-ONE pole&dance space (вул. Вовчинецька, 30) –  заняття з повітряної гімнастики, акробатики, Pole Dance. Пропонується послуга «Година для себе» — оренда залу для самостійних занять та ефективних тренувань. Проводяться групові та індивідуальні заняття. Заняття як для дорослих, так і для дітей від 4 років.
 • Йога-студія “Намаскар” (вул. Станіславська, 4) – заняття в різний час, починаючи з 7:45 до 22:00. Йога для початківців, Шивананда-йога, Упайя йога, Коректна йога ( Ваджра-йога), вирівнювання хребта, Розвиваючі заняття для дітей від 6 до 11 років, Розвиваючі семінари, лекції, тренінги.

 • Йога центр “Yoga IF School” (вул. Зв’язкова, 6) – Класична індійська йога, Гімнастика йогів для дітей, Йога для підлітків, Йога глибокого розслаблення; Система «Скинь Зайве»; Тайцзіцюань/Цигун; Йога для вагітних; Центр масажних технологій (кращі масажі світу в Івано-Франківську); Лінійка Аюрведичних процедур, Йога Кафе «SHANTI»; Регулярні виїзди на природу в режимі «відпочинок+йога», Йога-фестиваль.

 • Центр йоги та саморозвитку (вул. Василя Стуса, 35а) – різноманітні майстер-класи та тренінги на різноманітну тематику (для прикладу, з акторської майстерності); спільні мандрівки; йога для дорослих і дітей, йога для обличчя і фейсбілдінг; майстер-класи з практичного імбілдінгу; майстер-класи з психології та арт-терапії; заняття з танців (тверк); йога вікенди та фестивалі.

КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ

МАЛЮВАННЯ, РУКОДІЛЛЯ

 • Студія “Я-Художник”(вул. Військових Ветеранів, 14) – Акварельний та олійний живопис, Академічний рисунок, Fashion ілюстрація, Художня графіка, Food скетчинг, Скетчинг для флористів, Розпис тканин, Хенд-мейд техніки, Дитячі заняття.

 • Арт-студія “Акварель” (вул. Тролейбусна, 4а) – творчі заняття для дітей від 5 років: «Ілюстрація для дітей 5+», «Ілюстрація для дітей 8+»
 • «Малювання пластиліном 5+», «Акриловий живопис 12+».

 • ART-простір ІФ (вул.  Шевченка, 3) – відкрите мистецьке середовище для розкриття можливостей кожного, різноманітні творчі класи з живопису та скульптури, музики й танців, театрального мистецтва.
 • Центр розвитку дитини “Еники-Беники” (вул. Вовчинецька, 167) – основним напрямом діяльності є освіта у сфері мистецтва. На базі центру працює художня школа для дітей від 8 років, а також мистецька студія для дошкільнят та група підготовки до художньої школи для діток 5-6 років. В художній школі діти отримують знання з основних предметів, таких як живопис, композиція, рисунок, історія мистецтв, скульптура, графіка, а також вивчають сучасні технології на заняттях з комп’ютерної графіки. Окремо для тих діток та дорослих, які полюбляють роботу  з глиною, працює керамічна майстерня.

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ, ВОКАЛ

 • Мистецький центр “Акторко”(вул.  Довга, 20Б) – ази акторської майстерності; техніка мовлення; артикуляція та робота з голосом; основи вокалу; основи хореографії; творчі ігри; участь у театральних фестивалях та конкурсах; елементи художньої гімнастики та акробатики (вдале поєднання сучасної хореографії з елементами гімнастики та акробатики дає особливу манеру виконання сучасного танцю).

 • Мистецька студія “Art Mix” (вул.  Коновальця, 100) – цікаві групові та індивідуальні заняття з хореографії, акторської майстерності; індивідуальні заняття з вокалу; участь у різноманітних концертах, зйомках, конкурсах, виставах; проведення майстер-класів, фестивалів;спільний перегляд вистав, фільмів; записи на професійній студії звукозапису; підготовку до вступу у ВНЗ; постановку весільного танцю; шоу-балет.
 • Театр-студія “Гротеск” (вул. Гетьмана Мазепи, 90) – набір на акторські курси та послуги досвідчених і талановитих педагогів, майстрів акторського мистецтва, які допоможуть виявити ваші приховані таланти та здібності.

 • STAR TEAM (вул. Коновальця, 35) – школа працює на базі продюсерського центру, діяльність її спрямована на всебічний розвиток артиста-вокаліста. це професійна команда тренерів, кожен з яких є майстром своєї справи. Включає школи: естрадного вокалу, акторської майстерності, радіо- і телеведучих, рок-школа, основи сучасної хореографії, курси візажу, образотворче мистецтво, моделінг.

 • Модельна школа “Star Face Family” (вул. Січових Стрільців, 23, офіс 308) – професійна модельна школа з естетичним спрямуванням для дітей, підлітків та дорослих. Пропонують: професійне дефіле; ораторське мистецтво; етикет та хороші манери; спортивний розвиток; фото- та відеопозування; розвиток особистості; акторська майстерність; етика поведінки та самопрезентації на радіо та телебаченні; основи стилістики; основи модельного бізнесу; основи правильного харчування; хореографія; догляд за шкірою обличчя; догляд за волоссям; профілактика та гігієна зору.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РОЗВИТОК

 • Наукове містечко “Нова енергія” (вул. Карпатська, 15) – науковий інтерактивний музей; науковий театр; наукові шоу; шоу Тесли; електричне шоу; екскурсії науковим музеєм; школа при науковому містечку; навчання для дітей; майстер-класи; тренінги; свята для дітей; курси для дорослих; тематичні святкування днів народжень. курси: робототехніка, хімічна кулінарна кухня.

 • Комп’ютерна Академія “IT Step” (вул. Гузара (Новгородська), 49) – базова комп’ютерна освіта для школярів 7-14 років. Тут діти знайомляться з комп’ютерними технологіями, віртуальною реальністю, робототехнікою, створюють власні ігри та WEB-проекти; індивідуальні комп’ютерні курси; професійна комп’ютерна освіта для усіх від 15 до 55 років; зимові та літні комп’ютерні табори.
 • Школа усного рахунку “Соробан” (вул. Володимира Великого, 10а) – заняття за особливою програмою ментальної арифметики, яка включає сучасні технології, мультимедійні та аудіовізуальні матеріали. В комплексі це дозволяє суттєво розвинути інтелектуальні здібності дітей, підвищити їхні розумові можливості, поліпшити пам’ять, збагатити уяву, фантазію, і, загалом, підняти самооцінку дитини.

 • РобоклубІФ (вул. Академіка Сахарова, 23) – дитяче середовище для отримання початкової ІТ-освіти. Навчають учнів 5-16 років основ програмування, Lego-конструювання, розвивають у дітей інженерне й просторове мислення, логіку, дрібну моторику. Завдяки методикам викладання у Робоклубі школярі отримують здатність самоорганізовуватись, проєктно мислити та ефективно працювати в команді.

Обласний шахово-шашковий клуб (вул.Вагилевича, 3) – навчання дітей віком від 4 років грі в шахи та шашки. Проведення змагань та семінарів.

КОМП’ЮТЕРНІ КЛУБИ

 • Консольний клуб “GAMER” (Вічевий майдан, 3) – ігри на playstation4; VR; турніри зі спортивних ігр кожної неділі; кібер-трансляції; спортивні трансляції.

 • BUNKER (вул. Чорновола, 101) –  запрошує насолодитись: коворкінгом; ігровими приставками з новими та легендарними комп’ютерними іграми; ідеальним побаченням в антикінотеатрі; посмакувати в антикафе; потужними ПК для роботи; геймерськими турнірами.

 • ARENA 27 (вул. Південний Бульвар 20, корпус 2) – найбільший кіберспортивний клуб у Івано-Франківську, 30 надсучасних комп’ютерів з вражаючими характеристиками, безліч турнірів, фану та емоцій; перегляду комп’ютерних спортивних матчів; придбання абонементів на комп’ютерні ігри.
 • Vortex Games (Гаркуші, 21) – це абсолютно новий формат розваг. Ультрасучасна система віртуальної реальності «HTC VIVE» — це якісно новий рівень відчуттів; стріляйте, літайте, стрибайте та подорожуйте – в небі, під водою, в горах або у космосі – все як насправді! Вік не має значення.

ІНШІ ЦІКАВИНКИ

 • Мотузковий парк (вул. Чорновола, 126) –  це 300 метрів сучасного мотузкового атракціону, які вражають продуманістю деталей, перешкодами, цікавими поєднаннями елементів та відмінною надійністю. А ще, це чудова нагода активного відпочинку на свіжому повітрі. Такий вид дозвілля буде цікавим і малюкам від 3 років, і дорослим відвідувачам.

 • Кінно-спортивний клуб “Лідер” (с. Микитинці вул. Юності, 57) – індивідуальні та групові заняття з навчання верховій їзді, як для початківців, так і для тих, хто займається професійним спортом. Перелік послуг: навчання верховій їзді; оренда та постій коней; іпотерапія; кінні прогулянки; фотосесії; клубне кафе на території.

 • Кінно-спортивний клуб “Wesendorf” (с. Павлівка вул. Фермерська, 8) – кінні прогулянки, навчання верховій їзді, катання на конях і поні, заняття кінним спортом, відкритий та закритий манеж для занять. Кінні прогулянки в Івано-Франківську можуть здійснюватися верхом або каретою.
 • Ролер Клуб (Вовчинецька, 225а) – як для маленьких ролерів, так і їх батьків, щоб згадати дитинство та вдало і цікаво провести час. А щопонеділка – День Ролера!

 • Вільний простір-коворкінг “Корпус 13” (вул.  Млинарська, 50) – великий вибір настільних ігор, теніс, Sony PlayStation, баланс-борд. Кава, чай, безалкогольні напої, снеки.

 • Onedseven (Локація «Надземелля» вул. Леся Курбаса, 7/Локація «Надземелля», вул. Шевченка, 57/Локація «Надземелля», вул. Галицька, 29) – рольові настільні ігри.

 • Клуб активного відпочинку “ВАРТА” (вул. Академіка Сахарова, 38) – організація турнірів з пейнтболу, лазертагу в закритих приміщеннях та на відкритих територіях; настільних ігор, квестів.

 • Спортивно-розважальний комплекс “Цунамі” (Олександра Довженка, 29) – аквааеробіка, фітнес-зал, школа фігурного катання, школа хокею, спортивні ігри, секції з занять плавання, водне поло, Дайвінг Клуб, зал басейнів з водними атракціонами, серфінг, катання на ковзанах.
 • Спортивний клуб “Великий теніс” (вул. Академіка Сахарова, 33, Василя Симоненка, 13) – Проведення тренувань з великого тенісу для дорослих та дітей віком від 5 років.

 • Тенісний клуб “Карпати” (вул. Українських Декабристів, 45) – місце, де можна відпочити з користю для здоров’я, отримавши масу емоцій від розважальної програми. Для бажаючих навчитися техніки та іншим премудростям гри – є тренери, які працюють як з групами, так і індивідуально. Для дітей — набір в дитячі групи для навчання і тренувань. Для навчених і досвідчених тенісистів — гідні умови для тренувань.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм