“Івано-Франківськтеплокомуненерго” оштрафували на понад 8 млрд грн за шкоду довкіллю

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» доведеться сплатити понад 8 мільйонів гривень за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 8 037 192 грн. 30 коп. шкоди, заподіяної наднормативними викидами в атмосферне повітря без відповідного дозволу, – йдеться у повідомленні.

26 квітня 2022 року постановою Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду про задоволення позову про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» завданої довкіллю шкоди.

ДО ТЕМИ: Міндовкілля запустило застосунок “ЕкоЗагроза”

Загалом підприємству доведеться сплатити 8 852 048,86 грн у фонд охорони навколишнього природного середовища за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

Нагадуємо, що кошти, які сплачуються за завдану довкіллю шкоду, надходять в державний та місцеві фонди охорони навколишнього природного середовища, звідки спрямовуються на виконання природоохоронних заходів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм