«Івано-Франківськгаз Збут» закриває усі відділення, крім франківського

«Івано-Франківськгаз Збут» закриває усі відділення, крім франківського

Керівництво ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» прийняло рішення про припинення особистого прийому побутових споживачів природного газу в своїх відділеннях.

Про це Ратуша повідомили в пресслужбі підприємства.

З 01.05.2022 року всіх побутових клієнтів компанії було автоматично переведено до постачальника «останньої надії». Усі наші спроби відновити роботу в секторі постачання блакитного палива для потреб населення не зустріли розуміння з боку державних інституцій. Не зважаючи на це, протягом останніх пʼяти місяців ми забезпечували стабільну роботу наших відділень і персоналу, щоб надавати підтримку клієнтам.

Починаючи з жовтня особистий прийом побутових споживачів буде здійснюватися у відділенні за адресою: м. Івано-Франківськ, вул Бельведерська 32-а.

При цьому, у всіх точках контакту побутові споживачі можуть отримати інформацію щодо прав, чинного законодавства та наявних способів для вирішення спорів на інформаційних стендах загального доступу, а також зареєструвати звернення, отримавши вхідний номер. Крім того, ми продовжуємо підтримувати роботу наших онлайн-сервісів та контакт-центру», – повідомили в ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм