Івано-Франківська облрада збільшила фінансування на мобілізаційну підготовку. ДОКУМЕНТ

Вчора під час сесії Івано-Франківська обласна рада прийняли ряд важливих рішень з метою посилення обороноздатності та надання допомоги нашим військовим.

Про це повідомив депутат облради Ігор Дебенко, пише Ратуша.

Зокрема:

  • На 20 млн грн – до 30,5 млн грн – збільшено фінансування цьогорічних заходів “Обласної програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в області на 2018-2022 роки”.
  • На 3 млн грн додатково і до 10 млн грн сумарно передбачено збільшення фінансування заходів «Регіональної цільової програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та державної прикордонної служби України, військово-патріотичне виховання молоді на 2021-2025 роки».
  • Окремо прийнято рішення про передачу 6 карет екстреної медичної допомоги для наших військових.
  • Прийнято обласну програму підтримки та соціального захисту наших військових, які беруть участь у відсічі і стримуванні збройної агресії рашистів проти України, та їх сімей.

ДО ТЕМИ: Виплати для переселенців від ООН: де зареєструватися на Франківщині, які документи потрібні та коли надійдуть гроші 

Фактично програму напрацьовану на зміну на доповнення до вже існуючої обласної програми підтримки сімей загиблих та постраждалих учасників Революції гідності, добровольців та учасників АТО/ООС, яка діяла у попередні роки й де-факто є однією з кращих в країні програм соціального характеру відповідного спрямування! – зазначив Дебенко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм