Івано-Франківська облрада закликає негайно закрити небо над Україною

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента США Джо Байдена, Прем‘єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, Президента Франції Еммануеля Макрона, Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца, Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга з вимогою негайного закриття повітряного простору над Україною.

Відбулося це на сьогоднішній сесії обласної ради, пише Ратуша.

В Україні двадцять восьмий день триває війна. Це війна росії проти українського народу, який став на захист своєї свободи та європейських цінностей. За цей час загинуло багато мирних українців, серед них і діти. В українських містах та селах руйнуються житлові будинки, об’єкти соціальної інфраструктури. Забрані життя наших громадян й усі ці руйнування спричинені здебільшого нальотами російської військової авіації та ракет, що без розбору гатять по Україні. І результати цього варварства бачить увесь світ.

Тому депутати вирішили звернутися до світового співтовариства і закликати їх нарешті зробити те, що вони можуть, але поки, на превеликий жаль, не хочуть.

Запропонований проєкт звернення депутатів обласної ради щодо закриття повітряного простору над Україною для ворожих літаків та ракет обранці підтримали одноголосно.

Прикарпатські депутати закликали світових лідерів не уникати історичної відповідальності перед світом, власними народами та великою європейською нацією, якою були й будуть українці, та підтримати нашу країну у боротьбі з російськими окупантами за право на незалежне державне існування».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм