Івано-Франківськ отримає шість тролейбусів з Чехії. ВІДЕО

Чеське місто Їглава подарує Івано-Франківську шість бувших у вжитку тролейбусів. Івано-Франківськ веде переговори, щодо поставки шести б/у тролейбусів з Чехії. Попередньо можливість їх передачі, як гуманітарну допомогу, обговорили генеральний консул Чеської Республіки Давід Нови та його заступник Владімір Кадлец з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківом.

Про це в ранковому ефірі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Марцінків зазначив, що місто, попри війну, проводить підготовку для запуску нової тролейбусної лінії, яка повинна з’єднати мікрорайони БАМ та Пасічну. Тож нові тролейбуси – якраз на часі.

Йде підготовча робота до тролейбусної лінії, яка з’єднає майкрорайони БАМ і Пасічну. Фінансується вона за грантові кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Сподіваємось, що все буде вчасно зроблено. Запуск тролейбусів дозволить нам перенаправити автобуси на більш завантажені маршрути. Також дякуємо чеському місту Їглава, яке прийняло рішення подарувати Івано-Франківську шість бувших у вжитку тролейбусів, – сказав Руслан Марцінків.

Мова йде про одиночні низькопідлогові тролейбуси Skoda 24Tr Irisbus. Найближчим часом представники КП «Електроавтотранс» планують обговорити з чеськими колегами організаційні, технічні та логістичні питання отримання техніки.

Крім цього, скоро на вулиці міста виїдуть ще п’ять спарених б/у тролейбусів Graf and Stift (MAN), які вже добре знайомі франківцям. Вони доповнять 12 аналогічних тролейбусів цієї моделі, які вже експлуатуються в Івано-Франківську протягом майже шести років. Ці транспортні засоби закуплені в рамках Програми розвитку комунального транспорту міста Івано-Франківська.

Також очільник міста висловив вдячність Варшаві за подарунок вишки для ремонту контактної мережі.

Дякую мерії міста Варшави, яка дарує нам вишку для ремонту контактної мережі. Таким чином через наших партнерів міст-побратимів ми маємо змогу збільшити кількість комунального транспорту, – сказав Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм