Як вибрати рулонні штори на пластикові вікна

Сучасний ринок пропонує безліч рішень, які прекрасно справляються з функцією сонцезахисту, а також служать прикрасою інтер’єру. Для оформлення вікон вже не потрібно використовувати саме класичні гардини тому як є безліч варіантів вибору сонцезахисних систем.

Для пластикових вікон ми рекомендуємо звернути увагу на рулонні штори Львів, вони чудово гармонують з білими пластиковими вікнами, а також мають кілька кольорів кріплень для установки на коричневі вікна або кольору золотий дуб.

Перед покупкою рулонних штор треба визначитися з їх розмірами, типом системи й кольором тканини. Як же правильно підібрати рулонні штори?

Конструкція рулонних штор

Рулонні штори виділяються серед інших моделей своєю компактністю, а також великою різноманітністю колірних відтінків, що своєю чергою дає простір для вибору тканини під будь-який тип інтер’єру.

Рулонна штора складається з тканини, яка кріпиться на вал і механізмів. Відкривається за допомогою ланцюга управління, якщо потягнути в одну сторону вал починає крутитися і намотувати тканину, ніж відкриває вікно, в зворотному напрямку тканину розмотується і відповідно вікно закривається.

Конструкції діляться на кілька типів:

Відкритого типу – Назва системи говорить сама за себе, у відкритій рулонної штори вал з тканиною і механізми видно неозброєним поглядом. Система досить компактна і не приваблює зайвої уваги. Навіть у відкритому варіанті штора виглядає прекрасно. Системи відкритих типів додатково можуть бути укомплектовані фіксаторами. Струни або магніти – такі фіксатори утримують нижню частину тканини в площині вікна і не дає їй “бовтатися” при поривах вітру.

Закритого типу – В закритій системі все механізми і вал приховані під алюмінієвим коробом, короб не тільки візуально закриває всі елементи, але також захищає штору від зовнішніх впливів, наприклад при установці на кухні короб прекрасно захищає тканину від пилу і жиру, але це працює тільки коли штора повністю відкрита і тканина знаходиться в коробі.

Закрита рулонний штора на відміну від відкритої не вимагає додаткової фіксації тканини, тому що разом з коробом поставляються алюмінієві напрямні які кріпляться з боків від тканини й утримують її в площині вікна, направляючі приховують бічні засвітки між тканиною і віконною рамою що при необхідності дозволяє домогтися ефекту повного затемнення приміщення.

Слід зазначити що в кожному типі систем є кілька різновидів карнизів які призначені для установки, як на стулки вікон, так і на отвори або на стелю.

Також крім рулонних штор є різновид систем день – ніч, завдяки спеціальної тканини можна налаштовувати освітлення різної інтенсивності в залежності від часу доби.

Розміри рулонних штор

Перед вибором дизайну штори потрібно попередньо визначити її розмір і тип установки. Якщо штора буде встановлена ​​на стулку, проведіть відповідний завмер по замковій частині штапика. У разі установки на отвір краще додати 8-10 см, щоб тканина трохи заходила на стіни і перекривала бічні засвітки від отвору.

Перед вимірами ми рекомендуємо ознайомитися з відповідною інструкцією на нашому сайті або звернутися до фахівців за контактними номерами телефонів для отримання консультації згідно заміру і монтажу.

На завершення сказаного – рулонні штори це відмінний виріб, яке включає в себе можливості декору і прекрасної сонцезахисту, а також підходять для будь-яких типів і розмірів вікон з різноманітними кріпленнями.

Ми рекомендуємо приділити увагу вибору рулонних штор, щоб отримати продукт, який найкраще ще довгий час буде радувати вас своїм зовнішнім виглядом.

Компанія “Жалюзі-Сервіс” займається виготовленням, продажем і монтажем різноманітних видів сонцезахисних систем. Окрім жалюзі та ролетів, ви можете придбати у нас москітні сітки та різні види штор. Завдяки власному виробництву, ми виготовляємо продукцію високої якості та надаємо гарантію на її використання. Серед клієнтів компанії: Кабінет Міністрів України, аеропорт у Харкові, аеропорт “Жуляни”, стадіон “Металіст”, “Приват Банк” та багато інших.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм