Як відрізнити застуду від COVID-19: лікар дав пояснення і перелічив симптоми

За останні кілька тижнів сотні тисяч людей у Великобританії підхопили хворобу, яку вже охрестили “найсильнішою застудою”. Виявилося, що це не коронавірус, хоча симптоми схожі.

За словами професора Азіма Маджида, спостерігається зростання застудних захворювань та інших респіраторних інфекцій по всій Великобританії порівняно з попередньою зимою, коли показники були “дуже низькими” через соціальне дистанціювання та інші заходи інфекційного контролю для боротьби з COVID-19, пише Ратуша з посиланням на OBOZREVATEL.

Він сказав, що симптоми застуди зазвичай містять закладеність або нежить, біль у горлі, головний біль, кашель і чхання, багато з яких також можуть виникати у людей з коронавірусом.

ДО ТЕМИ: Вчені оцінили ризики дітей заразитися COVID-19: тільки у 50% проявляться симптоми

Національна служба охорони здоров’я до симптомів COVID відносить: високу температуру, за якої ваша спина або груди стають “гарячими”, новий безперервний кашель і втрату або зміну нюху чи смаку.

Зі свого боку професор Тім Спектор зазначив, що класична трійка симптомів COVID-19 – кашель, лихоманка і аносмія (втрата нюху) – трапляються дедалі рідше в наші дні.

Ми повинні звертати увагу на такі речі, як біль у горлі, нежить і чхання, – попередив він.

Сплеск вірусних інфекцій стався в міру того, як суспільство стало менше уваги приділяти носінню масок і соціальному дистанціюванню.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм