Як на Прикарпатті облаштувався харківський завод будівельної композитної арматури та сітки. ФОТО

У Калуську громаду, що на Івано-Франківщині, переїхав харківський завод будівельної композитної арматури та сітки. Загалом з початку повномасштабної війни у громаду релокували понад 10 підприємств із територій, де ведуться активні бойові дії.

Про це повідомив голова громади Андрій Найда у Facebook, пише Ратуша.

Спочатку великої війни на Прикарпаття переїхала команда заводу, оскільки устаткування вивезти не вдалося.

“Все необхідне обладнання збирали тут самі, закуповуючи необхідні механізми. Перша лінія запрацювала півтора місяця тому. Всього планують запустити п’ять”, — йдеться у дописі.

На виробництві у Харкові працювали понад 50 людей. Зараз на підприємстві — десять робітників: як харків’ян, так і жителів громади. Вони працюють слюсарями, електрозварювальниками, контролерами якості, електриками, енергетиками.

“До війни потужність заводу сягала 1,5 млн метрів арматури та 75 тис. квадратів композитної сітки в місяць. Сьогодні, на жаль, виробляють лише половину обсягу. Та в планах — збільшити довоєнний результат у два рази”, — продовжує Андрій Найда.

З його слів, завод працював й на експорт в Австралію, партнерами в Угорщині, Туреччині, Йорданії. Наразі налагоджуються зв’язки з Литвою, Чехією та Болгарією. Також є представництво у Польщі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм