Як франківські комунальники допомагають відбудовувати Миколаїв. ФОТО

Франківські волонтери поїхали в Миколаїв, аби допомогти місцевим привести до ладу їхні домівки після обстрілів.

Бригада працівників франківських комунальних підприємств вже майже два тижні ліквідовує наслідки обстрілів житлових масивів в Миколаєві. Кажуть – головне зараз забезпечити людям тепло в оселях, йдеться на сторінці міського голови Руслана Марцінківа, пише Бліц.

«Ми приходимо до будинків, які розбиті. Нам привозять матеріали і ми приступаємо до роботи. За нецілих два тижні вдалося відновити більше десятка будинків. Є, на жаль, випадки, коли ми ремонтуємо дахи, вікна в будинку, а наступного дня його знову обстрілює ворог. Та ми не можемо залишити людей в біді – тож знову ремонтуємо їхні оселі», – Михайло Шутак, керівник КП «Муніципальна інспекція «Добродій».

«З Івано-Франківська нас тут 21 волонтер. Допомагає ще бригада з Одеси. Працюємо всі разом, допомагаємо місцевим комунальникам», – додає Василь Скиданчук, директор Комунального підприємства “Управляюча компанія “Комфортний дім”.

“Це не перша наша допомога містам, які постраждали від обстрілів. Наші добровольці також їздили допомагати мешканцям Чернігова. Так, війна, на жаль, триває. Ніхто не застрахований від обстрілів підступного ворога та руйнувань осель. Тому ми маємо допомагати одні одним. Україна повинна бути єдина і тоді ми переможемо!”, – підсумував Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм