Гурт Kalush став амбасадором об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють»

Гурт Kalush став амбасадором об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють»

Під час зустрічі бійців бригади «Лють» та учасників гурту «Kalush Orchestra» командир бригади Олександр Нетребко та соліст гурту Олег Псюк підписали меморандум про амбасадорство.

Як амбасадор бригади учасники гурту поширюватимуть інформацію про поліцейську «Лють», зокрема, й за кордоном, інформують у Національній поліції України.

Олександр Нетребко подякував учасникам «Kalush Orchestra» за їхню позицію та підтримку: «Для нас, бійців «Люті», які готуються знищити російських окупантів та звільнити українські землі від росіян, важлива дуже ваша допомога, підтримка. Наша дружба з вами стане для нас додатковою мотивацією для знищення всіх ворогів на нашій українській землі».

Фронтмен гурту Олег Псюк на знак підтримки передав бійцям бригади знамениту рожеву панаму з підписами учасників «Kalush Orchestra», яка також стала символом «Євробачення-2022».

«Хочемо подарувати рожеву панаму, яка стала символом нашої перемоги і, сподіваємося, це допоможе нашій спільній перемозі», – зазначив Олег Псюк.

Своєю чергою Олександр Нетребко подарував учасникам гурту прапор України з написом «Перетвори свою лють на зброю» як символ нашої перемоги та боротьби за Україну, прапор із підписами бійців бригади та поліцейський жетон як символ дружби та вдячності за підтримку.

Приємним сюрпризом для учасників зустрічі від гурту «Kalush Orchestra» стало виконання акустичної версії всесвітньо відомої пісні «Stefania».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм