Гравці “Урагану” вторгували 48 600 грн на аукціонах для української армії

Народний футбольний клуб “Ураган” від березня проводить благодійні аукціони, щоб підтримати українську армію. На онлайн-торги на Facebook-сторінці клубу гравці виставляли власні медалі та пам’ятні для них футболки.

За цей час “драконам” вдалося вторгувати – 48 600 грн, розповів віце-президент клубу Денис Рудницький, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

На благодійні аукціони гравці виставили вісім лотів. Першими були футболки екскапітана “драконів” Романа Колтка та гравця національної збірної України Миколи Микитюка із матчу зірок. Згодом до них долучилися й інші гравці команди.

Футболіст Артем Фаренюк на аукціон віддав пам’ятну футболку з футзального Євро. У ній він у складі збірної став півфіналістом. Також виставив клубну футболку з минулого сезону.

“Вирішив підтримати Збройні сили України. Насамперед — прикордонників та допомогти сумчанам”, — каже Артем Фаренюк.

Найдорожчий серед усіх лотів – м’яч з автографами цьогорічних чемпіонів. За нього “дракони” вторгували 15 тис. грн. Його купив українець, який зараз живе в США, розповідає віцепрезидент “Урагану” Денис Рудницький.

“Також одним із класних лотів у нас була чемпіонська медаль. За неї отримали приблизно 6 тис. грн. Але переможець цього лоту відмовився забирати, тому вона в нас залишилася у фан-шопі”, — говорить Денис Рудницький.

За його словами, зазвичай медалі та футболки купували колекціонери та вболівальники команди. Усі вторговані гроші з аукціонів уже перерахували на рахунки благодійних організацій. З початком нового сезону, каже Денис Рудницький, проведуть ще декілька благодійних аукціонів на підтримку армії.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм