Глянцевий рай: інстаграмна ідилія франківської сім’ї блогерів виявилася ілюзією. ВІДЕО

Блогери шокували підписників неочікуваним скандалом. Ідеальне сімейне життя пари з Івано-Франківська в Інстаграмі було просто гарною приманкою для аудиторії. Ходять думки, що розрив відомого подружжя —  це також продумана стратегія для збільшення активності, з метою заробити ще більше коштів на рекламі. Психолог радить не порівнювати своє життя із красивою картинкою на екрані, щоб не втрачати себе та не жити придуманим світом. У будь-яких “ідеальних” сім’ях в соцмережах є сварки та скандали.

Щасливі інстаграм-подружжя – повна брехня. Доведено скандалом, за яким увесь минулий тиждень слідкували мільйони українців. І мова йшла не про політику чи кримінал, а про звичайне сімейне життя відомих блогерів – Саші Бо та Ігоря Пустовіта. Чому розрив пари так підірвав країну?

Олександрі Пустовіт усього двадцять шість. У неї чоловік, двоє дітей, три бізнеси, два мільйони підписників в інстаграм, рекламні контакти на десятки тисяч доларів з найвідомішими марками світу. Шалену популярність дівчина з Гусятина отримала завдяки блогу про щасливу родину.

Вісім років Олександра та Ігор Пустовіти показували усьому світові своє щире ідеальне кохання, збирали лайки, від цього вартість реклами у їх профілі зросла до 60 тисяч гривень за 15 секунд, вони обоє придбали по “Порше” та побудували величезний будинок.

За їх супержиттям щодня стежили, заздрили і захоплювалися, мільйони людей.

“Нам подобається дивитись на ідеальну картинку сімей. Ми всі виховані на казках. Кожній дівчинці хочеться бути Попелюшкою, кожному хлопчику хочеться бути або розбійником, або принцем”, – пояснила цю історію ТСН.Тижню глибинний психолог Ірина Яремчук.

На цьому тижні цей красивий образ щасливої родини буквально розвалився. І за мить виявилось, що те супер життя було супертрагедією. Інстаграмна ідилія у реальності виявилася потворною історією.

Це на камеру Олександра Пустовіт привітна і ласкава з дітьми. А поза нею, як видно на прихованій зйомці, яка зараз вже є у мережі, мама кричить на дитину: Ти, гімно мале, вже дістав мене з самого ранку!”. Так насправді витончена інста-мама виховує своїх синів, коли не робить про це блог.

Потрапило в мережу і справжнє, а не постановочне відео, як чоловік Олександри Ігор Пустовіт спілкується з нею поза камерами: “Знаєш, ким ти була, якби не вийшла за мене заміж? Ти б і далі шаро***илася. Ти завдяки мені стала популярна. Ти – свиня неблагодарна, от ти хто!”.

Це – лише кілька цитат зі скандальних інтерв’ю пари, які вже кілька днів у тренді ютубу. Думаєте, це катастрофа? Тільки не для блогерів. Скандал – це їхні професійні анаболіки.

Ігор Пустовіт після своїх щирих зізнань про погану дружину отримав +80 000 тисяч підписників, Олександра Пустовіт за розповідь про чоловіка-тирана отримала важкодоступну “синю галочку” від адміністрації інстаграму.

“Синя галочка – це підтвердження інстаграму про те, що людина ця – важлива особистість”, – розповіла ТСН.Тижню блогерка Міла Маланчук.

Виставлена на показ любовна драма сім’ї Пустовіт, за якою стежать майже 7 мільйонів людей, прямо зараз робить героїв багатшими.

“Це ще один привід, щоб про них поговорили, бо зараз вся увага прикута до них, всі говорять про них, їм це зараз дає хороший актив, якщо ми говоримо про статистику в інстаграмі, відповідно, це можливість заробити ще більше коштів”, – каже ТСН.Тижню Міла Маланчук.

Деталі дивіться у сюжеті ТСН:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм