Гастровечір, тренінги, концерт, універсіада: що відвідати у Франківську наступного тижня. АФІША

Попри те, що Івано-Франківськ перебуває у “червоній” зоні карантину, кожного тижня в місті відбувається чимало цікавих заходів, які можуть відвідати всі охочі. Щоправда, при собі потрібно мати сертифікат про вакцинацію або ПЛР-тест.

Ратуша підготувала для вас список цікавих подій на цей тиждень.

22 листопада

11:00 – Школа нянь 4.0 від “Ba&Di Club”

Це можливість для амбітних бабусь та дідусів опанувати нову професію та знайти собі цікаву роботу. Школа нянь складається з восьми практичних та теоретичних занять.

Спеціально до цього курсу зібрали думки, бачення і поради сучасних психолога, педагога, фасилітаторів та навіть невролога-реабілітолога і інших фахівців про те, чому і як краще комунікувати з дітками молодшого шкільного та дошкільного віку. Тому Школа нянь буде корисна не тільки потенційним няням, а й батькам, бабусям та дідусям.

▪️ Старт курсу: 22 листопада
▪️ Графік курсу: понеділок, середа, п’ятниця, 11:00-13:00
▪️ Місце: Сахарова, 23, Промприлад, 3-ій поверх, приміщення “Робоклубу” (є можливість долучитися до навчання онлайн).
▪️ Вартість курсу: 2250 грн

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://forms.gle/BLt6rBx6Wr73yW9c9
Додаткові деталі за телефоном: +380 98 003 9761


23 листопада

18:00 – Вистава в Івано-Франківському драмтеатрі м. Івана Франка “Гуцулка Ксеня”

Мюзикл “Гуцулка Ксеня” вже здобув визнання в усіх куточках України. Секрет успіху у поєднанні традицій та сучасних сценічних рішень, включаючи лазерне шоу від “Show Service” та спеціально створені для вистави гуцульські костюми.

Отже, історія починається у Ворохті. Сюди приїхали свати і наречений із самої Америки. А вся справа у тому, що хлопець – теж етнічний українець з емігрантської родини. І батько заповів йому цілий мільйон доларів. Але за однієї умови: той повинен знайти собі наречену на батьківщині, у Карпатах.

▪️ Ціна: 70-120 грн.

18:00 – Прем’єра вистави у Ляльковому театрі ім. Марійки Підгірянки “Хто росте в саду”

Це інклюзивна вистава із врахуванням особливостей сприйняття слабозорих та незрячих людей. Відвідувати її можуть і нормотипові глядачі, – при вході до театральної зали їм пропонують одягнути на очі маски для сну.

В основі вистави – однойменна історія української письменниці Катерини Міхаліциної. У ній порушується багато важливих тем: про ставлення людини до природи та навколишнього світу, про еміграцію та любов до рідної Батьківщини, про пошук себе та свого місця у світі, про втрату і проживання цього у житті. Разом із героєм вистави Соловейком глядач проживатиме різні пори роки та познайомиться із мешканцями саду, сприймаючи виставу за допомогою нюху, смаку, слуху та дотиків. Кожне дерево оповідає соловейкові свою історію, розказує про особливості і те, чим воно відрізняється від інших.

▪️ Тривалість: 1 год 30 хв.


24 листопада

17:00 – Перша Івано-Франківська універсіада Метикуючих

Івано-Франківські університети зійдуться в інтелектуальному поєдинку.

Команд від університету, куди входить від 3 до 6 учасників, може бути кілька. Студенти, які досягли 18-річного віку, мають бути або провакциновані, або мати ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години до турніру. Гравці відповідатимуть на 36 запитань розважального характеру з області загальних знань. Їх складність – нижче середнього, розраховані як на новачків інтелектуального спорту, так і на бувалих гравців. Традиційно проведуть три тури.

Організатори запрошують на гру групи підтримки учасників. Вимоги ті ж – сертифікат про вакцинацію або ПЛР-тест. Проте, за підказку вболівальника попросять покинути зал.

▪️ Місце проведення: в актовій залі Католицького ліцею святого Василія Великого.
▪️ Участь безкоштовна.

Реєструватися тут: https://forms.gle/YN3aCMfADKcrUadr7

18:00 – Дводенний воркшоп з кераміки

Тривалість воркшопу – 2 дні. Перший день ви будете працювати з ручною ліпкою і створюватимете по одному виробу на гончарному колі. Потім у кожного учасника буде час, щоб декорувати та допрацювати форму ручними інструментами.

Другий день воркшопу буде майже через тиждень. Впродовж того часу дають виробам підсохнути та випалюють їх. На другому етапі навчатимуть тебе працювати з кольором. Буде можливість спробувати на практиці ефекти і властивості керамічних глазурей, ангобів.

▪️ Для кого: якщо тобі 16 і більше, і ти хочеш почати працювати з глиною, або вдосконалити свої навички.
▪️ Коли: 8, 14 вересня з 18:00 до 21:00 та 22, 28 вересня з 18:00 до 21:00.
▪️ Де: Відкритий цех «Парасолька», вулиця Академіка Сахарова, 23.
▪️ Вартість – 600 грн. У вартість входять матеріали (включно з ангобами та глазурями), а також два випали та супровід керамістки.

Реєструйся – https://cutt.ly/2EVgwP4
Виникли запитання? Пиши на parasolka.space@gmail.com, або дзвони – 0 68 596 59 76.

18:00 – Вистава в Івано-Франківському драмтеатрі м. Івана Франка “Три сестри”

Драма на дві дії за однойменною п’єсою А.Чехова.

Молодшій сестрі родини Прозорових, Ірині, виповнюється двадцять, а у маленькому губернському містечку нарешті оселилася весна та офіцери! Все довкола сповнене сподівань та передчуття кохання. Та чи не обернеться життя задля світлого щастя на тугу за втраченими надіями для трьох одиноких сестер?

▪️ Ціна: 150 грн.


25 листопада

18:00 – Вистава у Ляльковому театрі ім. Марії Підгірянки “На полі крові”

“…Людина спочатку всім серцем повірила, а згодом розчаровується у своєму вчителі і – продає його. Потім шукає собі виправдання та пояснення, – і знаходить їх логічно із розумом, – але в душі безмежно страждає…”.

Такий сюжет драматичної поеми Лесі Українки «На полі крові», в якій використано конкретний євангельський мотив – оповідь про зраду Іудою Іскаріотським Учителя, Ісуса Христа. (Месія, рятуючи людство, мученицьки прийняв смерть на хресті).

Згідно з апокрифічною версією Юда, продавши Христа, не повісився, а купив за отримані гроші клапоть безплідної землі біля Єрусалима. Ця земля і стала його пеклом, його покаранням. Він приречений тут на самотність.

▪️ Для глядачів від 15 років
▪️ Вистава перемогла в номінації “Краща вистава для молоді та дорослих” на Всеукраїнському огляді-конкурсі театрів ляльок “Прем’єри сезону – 2019-2021”.

19:00 – Концерт гурту “Ляпис 98”

«Ляпіс 98» — рок-гурт, проєкт Сергія Міхалка. Музиканти виконують старі хіти «Ляпіса Трубецького» 1990-х і початку 2000-х років. Створення колективу планувалося ще в 2010 році, проте він був утворений лише 14 квітня 2016 року учасниками гурту «Brutto» і колишніми учасниками гурту «Ляпіс Трубецькой»

▪️ Місце проведення: Кіноконцертний зал “Арена-центр”, вул. Незалежності, 46.
▪️ Ціна: 400 – 850 грн.


26 листопада

18:00 – Вистава в Івано-Франківському драмтеатрі м. Івана Франка “Кастинг, або хто хотів люстрації” 16+

Соціальна драма (16+) режисер — Андрій Кирильчук

Сучасна, відверта, провокативна і шокуюча вистава про соціальний відбір! (16+) Вистава, яка не дає відповідей, але ставить запитання: На що ми готові піти заради бажаних благ? Де межа, за якою починається компроміс із совістю та гідністю? На які приниження готова йти людина заради того, щоб бути відібраною до «топ» суспільства?

Герой вистави «Кастинг» не бажає підкорятися системі, але цей протест і стає тим самим брендом, який шукають рекрутери…

▪️ Ціна: 150 грн.


27 листопада

12:00 – Вистава у Ляльковому театрі ім. Марійки Підгірянки “Лисичка, котик і півник”

З образом Бабусі, котра у своєму житті зв’язала своїм внучатам все: одяг, рукавички і, навіть, ляльки – в’ється витончена нитка української народної казки…

Жили собі Котик та Півник. Разом господарювали та пісень співали. Але одного разу хитра Лисиця вкрала Півника, а хороброму Котикові довелося його рятувати.

Проте така прикра пригода пішла лише на користь нерозважливому Півникові – він став хоробрим і в усьому пообіцяв слухатися свого побратима.

▪️ Для дошкільнят та молодшого шкільного віку
▪️ Тривалість – 40 хв.

13:00 – Тренінг «Правозахисники: хто вони і навіщо їх захищати?»

Під час тренінгу учасники зможуть дізнатись:

 • Хто такі правозахисники?
 • Яка їх роль в сучасному суспільстві?
 • Наскільки безпечно бути правозахисником чи активістом в сучасній Україні?
 • Чому правозахисників потрібно захищати?
 • Які існують міжнародні стандарти захисту правозахисників?

В основі тренінгу історії реальних українських та іноземних правозахисників.

▪️ Тривалість: 4 години з перервою на обід.
▪️ Місце: вул. Тарнавського, 11
▪️ Вхід за наявності COVID-сертифікатів або негативного ПЛР-тесту зробленого не пізніше, ніж за 72 год до проведення заходу.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/uTmTKnM

15:00 – Сеанс цілющого звуку в Івано-Франківську

Звукотерапія дає унікальну можливість повністю перезавантажитись та побачити нестандартні виходи з життєвих тупиків, знайти креативні ідеї в різного роду творчих та аналітичних проєктів, зробити реальний прорив своїх здібностей та вийти на новий рівень життєвої активності, повертаючи впевненість в собі та завтрашньому дні.

На сеансі будуть звучати унікальні обертонні інструменти з колекції народів усього світу, такі як:

– тібетські співочі чаші,
– симфонічні гонги,
– валдайські та російські нада-дзвіночки,
– тувинські варгани,
– шум струмка,
– дайва,
– перкусійні інструменти.

Стародавні сакральні інструменти, які завдяки особливостям технології їх виготовлення, утворюють цілюще поле живої вібрації. Володіючи ефектом резонансу, запускають механізми самозцілення (реабілітації) на усіх рівнях – фізичному, емоційному та ментальному.

▪️ Локація: Фітнес-центр «Апельсин», Південний бульвар, 20
▪️ Вартість до 24 листопада 500 грн, з 25 листопада – 700 грн.

Для реєстрації заповніть форму: https://forms.gle/5gMc4w31uqCCbDLH9
Контакт організатора: Ілона Мурзова 050 373 65 67

18:00 – Вистава в Івано-Франківському драмтеатрі м. Івана Франка “Нація”

Драма-реквієм на основі реальних подій за однойменною книгою М. Матіос

Вистава на основі реальних подій 40-х років XX сторіччя на скривавленій Гуцулії — своєрідний спіритичний сеанс. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час роз’ятрить та відкриє навічно незагоєні рани давно минулого, подарує сповідь та прощення «своїм» та «чужим», «невинним» та «винним» мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя. Народжується НАЦІЯ.

▪️ Ціна: 150 грн.

20:00 – Вечірка вільного стендап клубу

Амбасадори україномовної комедії, прості хлопці, яким кортить поділитись зі світом своїм гумором приїжджають у Франківськ.

Пропонуємо забити на всі плани і прийти послухати стендап! У кожного з нас вже є досвід, є перевірені жарти і головне — ентузіазм!

Буде смішно і повчально. Або крінжово, але незабутньо.

▪️ Місце: “Вдома” – Івано-Франківськ, вул. Галицька 29.
▪️ Ціна: 100 грн, у день події – 150 грн.


28 листопада

18:00 – Гастровечір День подяки

Декілька століть тому пілігрими вперше зібралися за святковим столом в честь подяки за довгоочікуваний урожай і вже роками це свято є одним із найважливіших та найвпізнаваніших в американській традиції. І ми будучи вашими провідниками в інші гастрономічні культури 28 листопада о 18:00 запрошуємо поринути в атмосферу родинного американського свята з традиційними стравами та торжественним розділенням індички на гастровечорі в честь Дня подяки!

Меню:

 • Гарбузовий пиріг & пряний пунш з чорним чаєм;
 • Кукурудзяний суп Чаудер & вермут Cinzano Rosso
 • Запечена індичка з припущеними овочами та соусом із журавлини & бурбон Maker’s Mark
 • Яблучне суфле & New York Sour

▪️ Час – 28.11 о 18:00
▪️ Вартість – 695 грн
▪️ Місце: ШефКлуб, вул. Чорновола.

Реєстрація – https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeYNIXtZIgwHq…/viewform

18:00 – Вистава в Івано-Франківському драмтеатрі м. Івана Франка “Romeo & Juliet”

Dramma per musica за В.Шекспіром у перекладі Ю.Андруховича.

Історія кохання чистих сердець Ромео і Джульєтти у розбещеній постапокаліптичній Вероні.

Ця постановка змінює звичний хід речей. Театральними майданчиками вистави є механічний цех інноваційного центру Promprylad.Renovation, сцена-підвал Франківського драмтеатру, а також центральні вулиці Івано-Франківська.

▪️ Ціна: 350 грн.


Кінотеатри, щоденний розклад з 22 до 28 листопада:

Космос

 • Мисливці на привидів: З того світу (13:30, 16:00, 18:30, 21:00)
 • Ненаситний (21:55)
 • Вічні (10:30, 12:50)
 • Агнець (20:00)
 • Хороший, поганий, коп (18:00)
 • Інструкція з виховання мажорів (15:50)
 • Котячі світи Луіса Вейна (10:30)

Люм’єр

 • Мисливці на привидів: З того світу (12:40, 14:10, 15:15, 18:00, 19:00, 20:45)
 • Хороший, поганий, коп (14:15, 21:40)
 • Вічні (16:30, 18:35)
 • Родина Адамсів 2 (16:30)
 • Ненаситний (19:40, 21:35)
 • Інструкція з виховання мажорів (21:45)

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм