Франківців запрошують на виставу для дорослих “У лісі, лісі темному…”

Театральна лабораторія “Плеяда” запрошує франківців на виставу у жанрі міфологічного трилера “У лісі, лісі темному…”, яка відбудеться 18 вересня о 18:00 у Палаці Потоцьких.

Вхід безкоштовний, але тільки з 18-ти років, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу театру.

Вистава “У лісі, лісі темному…” ламає рамки, створені людством. Суспільство постійно нав’язує думку, через що наші страхи та комплекси часто загострюються. Світ, як і людина, не є ідеальним, тому просто відпусти себе, будь справжнім і навіть дозволь собі більше. Гострі відчуття забезпечені, але будь готовий до правди! – йдеться у повідомленні.

Про персонажів:

Стара Карга – бабця, яка отримала надприродні здібності, переживши клінічну смерть ще в юному віці. Все життя її цуралися люди, тому вона мешкає у лісі, де власне змогла здобути гармонію з природою. Незважаючи на відношення людей, вона все ж їм допомагає, якщо її допомога справді потрібна. Проте, є люди-шкідники, яким подобається завдавати збитки цій літній жінці, з чим вона також має сили боротися.

Зозуля – міфологічний персонаж, жінка, яка не змогла в свій час насолодитися життям та свободою через чоловіка-тирана. Вона жорстко розправилася з цим ненависником і почала життя з чистого аркуша. Проте дівчині довелося працювати проституткою, щоб вижити і втілити бажане. Однак, у результаті “професії” Зозуля стикається з небажаною вагітністю, тому підкидує дитину, як часто робить однойменна птаха.

ДО ТЕМИ: Франківські актори зіграють виставу, щоб допомогти онкохворим діткам. ФОТО

Кікімора болотна – міфологічний персонаж, жінка-невдаха, яка застрягла в своєму “болоті” і не може з нього вибратися. Вона завжди осуджена і залежна від думки людей, через що не може розвиватися.

Мавка – душа померлої дівчини, яка проживає у лісі. Її домівку спалили люди, проте Мавці вдалося врятуватися. Неспокійна душа вирішила помститися зловмисникам – спалила їх живцем.

Відьма – жінка, яка відкрила в собі надприродні здібності і почала ними зловживати, через що втратила розум і перейшла межу – заради своєї краси, вона убиває молодих дівчат, випиваючи їхню кров, і не може зупинитися.

Русалка – дух дівчини, яка покінчила життя самогубством через нещасливе кохання. Ставши русалкою, має мету – повернутися до звичного життя, для цього їй потрібно завагітніти від звичайного чоловіка. Рибалки часто піддаються чарам дівчини і гинуть.

Диявол – король тьми, істота, від якої не відкупишся. Мати справу з Дияволом – навіки втратити себе. Його надзвичайна енергія спочатку одурманює, а потім б’є у саме серце.

Змія – підступна, дволика істота, яка живиться енергією людських негараздів. Вона провокує, вабить, одурює – все це заради власної користі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм