Франківці фінішували на міжнародному марафоні на Кіпрі. ФОТО

У неділю, 21 листопада, у містечку Ларнака на Кіпрі відбулося грандіозне спортивне свято 4th Radisson Blu Larnaka International Marathon 2021. На стартову лінію змагань вийшли понад 4500 легкоатлетів.

Серед них й франківці Андрій Лапко та Володимир Назаренко, пише Ратуша.

Рівно посередині у фінішному протоколі: 146 із 390 учасників, – написав Володимир Назаренко у соцмережах.

ДО ТЕМИ: Франківець пробіг єдиний у світі трансконтинентальний марафон. ВІДЕО

Професійний технолог м’ясного виробництва й учасник бігового клубу Gutsul Running Club Володимир Назаренко пробіг кіпрський півмарафон за 1:45:47. 2 години 54 хвилини знадобилося Андрію Лапку для фінішу марафонської дистанції. Чоловік багаторазовий переможець й призер низки всеукраїнських стартів, та професійну кар’єру пов’язав не зі спортом, а з будівництвом:

Я не є професійним спортсменом, й біг для мене – це історія про свободу, яку можна відчути на тренуваннях, у поїздках на збори та змагання й у спілкуванні із людьми, яких об’єднує любов до спорту.

Довідка: Марафон у Ларнаці – щорічний забіг на марафонську й півмарафонську дистанції в м.Ларнака, Кіпр Траса марафону пролягає поруч із озером Ларнака, яке облюбували для зимівлі птахи, тому учасники забігу мають чудову можливість побачити рожевих фламінго в природніх умовах.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм