Франківський “Ураган” розпочав підготовку до сезону

Після більш ніж п’ятимісячної паузи гравці “Урагану” розпочали підготовку до нового змагального сезону.

У рамках навчально-тренувальних зборів, що тривають в Івано-Франківську, футзалісти працюють у режимі двох тренувань на день, комбінуючи силову роботу та тактичні заняття на ігровому майданчику.

Наразі до тренувального процесу залучено більше десятка футзалістів, серед яких не лише гравці основної команди, а й молоді виконавці “Урагану-2-КФВ” та “Урагану” U-17.

Вже незабаром до тренувань приєднаються представники студентської збірної України Мар’ян Масевич, Даниіл Абакшин та Назар Швед, що буквально вчора вибороли звання віцечемпіонів світу, а також Ілля Терентьєв та Станіслав Моспан, які захищали кольори збірної ХНУ ім. Каразіна на чемпіонаті Європи.

Щодо кадрових змін в команді, то, як відомо, “Ураган” залишили семеро виконавців – голкіпери Володимир Кардаш і Роман Колток, універсали Сергій КовальРуслан ШереметаРоман Кордоба, Віталій Радевич та Владислав Завертаний, яким надано статус “вільних агентів”. Натомість на перегляд у команду запрошено кілька потенційних новачків. 

У рамках підготовки до нового сезону тренерський штаб “драконів” запланував участь у передсезонному турнірі Кубок Нескорених, який пройде 18-21 серпня в одному з міст на Заході України. А вже 3-4 вересня запланований старт нового сезону футзальної Екстраліги, в якому, за попередньою інформацією, зіграють 10-12 команд. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм