Франківський міський голова Руслан Марцінків відновив прийом громадян

Франківський міський голова Руслан Марцінків відновив прийом громадян

Прийом мешканців у міського голови – це зустріч, яка доступна кожному іванофранківцю.

Про відновлення прийому громадян Руслан Марцінків повідомляв заздалегідь. Тож зі своїми питаннями до мера цього разу звернулися 15 людей.

Минулого тижня, у п’ятницю, Руслан Марцінків зустрівся з мешканцями міста, котрі попередньо записались. А також поспілкувався й з тими, хто прийшов без запису.

Люди звертаються з різними особистими питаннями. 

«Піднімають питання індивідуального опалення, надання матеріальної допомоги, приходять щодо земельних питань. Є люди, які записались індивідуально, є такі, які прийшли групами. Під час прийому присутні профільні начальники відділів і управлінь, які допомагають вирішувати ту чи іншу ситуацію. І в основному ми працюємо на те, щоб мешканці міста мали таку можливість звернутися до міського очільника та вирішити власні питання», – розповідає начальниця відділу звернень Наталія Шологон.

Зокрема мешканка міста пані Лілія прийшла з питанням щодо приватизації землі, яка є прибудинковою територією.

«Рішення дали на прибудинкову територію людям, які не проживають у нашому будинку. Наш будинок шестиквартирний і ми всі як його мешканці просимо, щоб міський голова звернув увагу на це, тому що ми уже 21 рік не можемо цю проблему вирішити», – розповідає пані Лілія.

Також мешканці приходять до мера і з приємною метою. До прикладу голова Івано-Франківського осередку Національної спілки кінематографістів України Юліан Яковина разом із своєю заступницею Ольгою Терешкун прийшли до міського очільника поспілкуватися та запросити на відкриття експозиції до 25-річниці з дня заснування осередку.

З нагоди річниці у Краєзнавчому музеї цієї неділі відкрилась експозиція «Концепт кінокадру». Виставка зібрала унікальні фрагменти фільмів, кіноафіші, дипломи кінофестивалів, кінодраматургія, світлини зі знімальних майданчиків, інформаційні матеріали, оригінальні кінокостюми, експериментальні творчі роботи та фотографії. Завітати сюди може кожен, адже експозиція буде відкрита для відвідувачів протягом трьох тижнів.

Ольга Терешкун каже: «Радіємо, коли є розуміння та сприяння міської влади, коли є прекрасні події. Надіємось, що наша співпраця буде плідною. А експозиція буде в майбутньому зароджувати нові перспективи». 

Також під час прийому міському голові подарували книгу, написану Юліаном Яковиною.

«Ця книга удостоєна міської премії Івана Франка. Видання вийшло невеликим тиражем, проте представлене у багатьох наукових інституціях не тільки у нашому місті, області, але й по Україні та за кордоном. Це історія кінематографу нашого Прикарпаття від найперших витоків до сьогодення»,- пояснює Ольга Терешкун.

Міський голова Руслан Марцінків традиційно спілкується та вислуховує кожного. 

«Зі зрозумілих причин наші традиційні зустрічі довелося на певний період призупинити. Та відтепер будемо бачитися частіше. Час від часу проводитиму прийом фізичних осіб офлайн, а не лише в інтернеті та на прямих ефірах. Адже в робочій атмосфері, коли присутні керівники департаментів, начальники комунальних підприємств вирішити проблеми, з якими звертаються мешканці, можна значно швидше. Одразу на місці даю відповідні доручення. Сьогодні дуже важливо допомагати одне одному. Завдання місцевої влади йти до людей, спілкуватися та допомагати», – розповів Руслан Марцінків.

Про запис на кожен наступний прийом очільник Івано-Франківська повідомлятиме на своїй сторінці у Фейсбук.

Запис здійснюватиметься у телефонному режимі, щоб люди не витрачали свого часу в очікуванні, а приходили тоді, коли їх вже чекають. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм