Франківський блогер Ігор Пустовіт розповів, через що розлучається з дружиною: скандальне інтерв’ю. ВІДЕО

Нещодавно пара відомих блогерів з Івано-Франківська  Ігор та Саша Пустовіт оголосили про розлучення. Минулого тижня в інтерв’ю з відомою телеведучою Машою Єфросініною Олександра розповіла про погрози, образи та приниження колишнього. Ігор ж запевнив, що його колишня дружина збрехала та перекрутила факти.

Під час розмови з ведучим “Люкс-ФМ” Славою Дьоміним Пустовіт розповів свою правду скандального розлучення.

Чому виникали сварки? Чи справді Ігор шантажував обраницю через булімію? Яким чином в стосунки пари втручалася мама Саші? Навіщо Пустовіт читав листування дружини?

“Вона пішла з весілля моєї сестри, бо вона повна”, “Вона пресувала сина за пляму на килимі. Почався черговий приступ агресії”, “В реальному житті вона спілкується зі мною не так, як в мережі”…

Дивіться скандальне інтерв’ю прямо зараз:

Напередодні інтерв’ю блогер написав пост, в якому попросив вибачення у їх двох спільних синів.

Ваш тато вирішив опуститися на ще глибше дно і піти розказати, як усе було насправді. Не виніть за це його, бо йому дуже важко…Ви просто знайте, що я завжди був і буду поруч! Завжди допомагав і Вашій мамі, і Вам, і продовжуватиму це робити до самого кінця. Просто знайте, що я люблю Вас найбільше за усе на світі. Просто вибачте нам з мамою за усі наші помилки, за тупість, за нерозуміння, за меркантильність, за усі приниження і за усю біль. Просто вибачте і ніколи не повторяйте наших помилок”.

ДО ТЕМИ: Одні матюки: як зіркові франківці відреагували на програш в номінації “Блогер року”. ФОТО/ВІДЕО 21+

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм