Франківські волонтери просять допомогти облаштувати прихисток для мам-переселенок з дітьми. ФОТО

Волонтери благодійної організації “Час добра та милосердя” просять небайдужих допомогти облаштувати “Прихисток в умовах війни” у селі Загвіздя поблизу Івано-Франківська. Поселяти у дім планують мам з дітьми, які втратили житло внаслідок російської агресії.

Про це розповіла керівниця благодійної організації Валерія Кушніренко, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Проте зараз благодійникам потрібно ще 200 тис. грн, щоб завершити ремонт приміщення. Його волонтери почали облаштовувати декілька місяців тому.

Валерія Кушніренко розповідає:

“На сьогодні є дуже важливим такий проєкт “Прихисток в умовах війни”, адже звернення надходять майже щодня. Люди їдуть з “гарячих точок” України, звідти, де йдуть бойові дії, де люди втрачають житло. Ми хочемо збудувати такий шелтер для жінок з дітьми, яким сьогодні в умовах війни немає куди іти”.

За гроші, які вдалося зібрати (120 тис. грн), у прихистку зробили ремонт у вісьмох кімнатах, де проживатимуть переселенки з дітьми. Будинок, зі слів Валерії Кушніренко, зараз готовий до експлуатації на 60%.

“Залишився перший поверх, кухня. На першому поверсі є приміщення під пральню, є ігровий простір, який ми хотіли переобладнати для дітей. Це потребує певних вкладень. Відповідно, ми зупинилися, тому що немає фінансування, немає благодійників, які змогли б нам допомогти”, — каже Валерія.

Крім цього, волонтери хочуть упорядкувати фасад будинку. Частину сантехніки для облаштування душових закупили за грантові кошти. Зараз, щоб завершити ремонт в прихистку, потрібно ще 200 тис. грн.

Ремонт десь “витягнув” 120 тис. грн. Тоді ми думали, що нам вистачить грошей, але дорожчають матеріали, про фасад тоді мова не йшла. І так склалося, що на ті 120 тис. грн, що ми знайшли, зробили те, що зробили”, — ділиться Валерія Кушніренко.

Окрім цього, допомоги та матеріальної підтримки потребують й інші проєкти благодійної організації “Час добра і милосердя” — соціальна крамничка та прихисток, де живуть мами з дітками, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм