Франківські газовики передали автомобіль для потреб ЗСУ. ФОТО

Працівники АТ «Івано-Франківськгаз» передали ще один автомобіль підвищеної прохідності для потреб ЗСУ на прохання військової частини з області, яка зараз виконує бойові завдання на передовій.

Машину з продуктами та необхідними речами газовики самі доправили колегам в район виконання бойових завдань, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу підприємства.

Разом з автомобілем нашим захисникам передали український прапор, на якому залишили відбитки рученят дітки франківських газовиків, а також дітки з родин газовиків-переселенців, які проживають в гуманітарному хабі на базі АТ «Івано-Франківськгаз». Прапор із кольоровими долоньками, який створили під час навчань дітки в Освітньому просторі, став символом вдячності за захист, любові та підтримки до наших ЗСУ від найменших українців, – йдеться у повідомленні.

Що ж до авто, воно вже не перше, передане прикарпатськими газовиками для потреб Збройних сил України. 15 автомобілів різного класу передало АТ «Івано-Франківськгаз» на запити військових частин нашої області. А ще три автомобілі закупили за зібрані кошти працівники компанії та доправили безпосередньо у військові частини ЗСУ, в яких проходять службу колеги-газовики.

Всі автомобілі газовики перевіряють на технічну справність, заправляють пальним повний бак, укомплектовують запаскою та інструментами. Окрім того, авто були завантажені продуктами харчування з тривалим терміном зберігання, спецодягом, спорядженням і технікою.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм