Франківська організація “Голосу” в повному складі вийшла з партії

Команда Івано-Франківської міської організації у повному складі вийшла з партії “Голос”.

Про це йдеться в заяві Івано-Франківської міської організації, пише Ратуша.

Маючи розуміння того, що ми не є, не були і не будемо маріонетками в чиїхось руках, Івано-Франківський міський осередок в повному складі прийняв рішення про вихід з Політичної партії “Голос”.

Команда заявила, що “замість дотримування демократичних цінностей, чинна голова партії з близьким оточенням вирішили узурпувати в ній владу, та розподілити її поміж своїми довіреними людьми”.

У франківському міському осередку додають, що “точкою неповернення стала імітація так званого “з’їзду партії” який на 85% складався з лояльних людей до Кіри Рудик”.

Команда Івано-Франківської міської організації політичної партії “Голос” завжди виступала за чесність, відкритість, прозорість та демократичність. Саме за такими принципами наш міський осередок гуртував навколо себе однодумців. Це не означає, що ми припиняємо свою роботу. Навпаки, кожен з нас і надалі буде робити все можливе задля розбудови і процвітання нашого міста, краю та України.

Раніше голова олова Івано-Франківського осередку партії “Голос” Володимир Тищенко заявив про складання повноважень і вихід з партії через тиск голови політсили Кіри Рудик.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм