Франківська облрада звернулась до уряду, щоб відзначити 1125-річчя Галича на державному рівні

Сьогодні під час дев’ятої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання депутати заслухали звернення “Про відзначення на державному рівні 1125-річчя міста Галича”.

Текст звернення зачитав обранець Ігор Дебенко, передає кореспондент Ратуші.

У 2023 році виповнюється 1125 років з часу першої згадки про одне з найдавніших міст України – місто Галич, столицю Галицько-Волинської держави. Саме Галич в усі часи був П’ємонтом державності України-Русі…

В рамках підготовки до 1125-річного ювілею Івано-Франківська обласна рада на засіданні 10 вересня 2021 року прийняла відповідну обласну комплексну програму “Про відзначення 1125-річчя від часу першої згадки про місто Галич”, наповнила її практичним та фінансовим змістом. Водночас, усвідомлюючи обмеженість фінансового ресурсу обласного бюджету, важливість і значення 1125-річчя Галича саме на загальнодержавному рівні, ми, депутати Франківської облради, засвідчуючи свою повагу, просимо підтримки та сприяння у прийнятті Верховною Радою постанови про відзначення річниці заснування міста Галича відповідного розпорядження Кабінету Міністрів, формування оргкомітету і плану заходів з підготовки та відзначення 1125-річчя з часу першої згадки про місто Галич.

Ігор Дебенко зазначив, підтримати звернення необхідно для того, щоб на державному рівні були прийняті відповідні документи і було передбачено фінансування.

Звернення ухвалили голосами 65 депутатів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм