Франківська міськрада пропонує відзначити 110-річчя з дня народження Ярослава Стецька на державному рівні

Депутати Івано-Франківської міської ради під час сесії схвалили звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо відзначення на державному рівні 110-річчя з дня народження Ярослава Стецька.

За рішення проголосували 40 депутатів, пише Ратуша.

19 січня 2022 року виповнюється 110 років з Дня народження українського державного діяча, провідника національно-визвольного руху, голови Українського державного правління (прем’єр-міністра Української держави, відновленої Актом 30 червня 1941 року), голови Проводу Організації Українських Націоналістів (революційної) у 1968-1986 роках, президента Антибольшевицького блоку народів у 1946-1986 роках, ідеолога українського націоналізму Ярослава Стецька.

Враховуючи визначну роль в історії боротьби за відновлення незалежності України, з метою визнання історичного значення провідника національно-визвольного руху, вважаємо за необхідне на державному рівні провести заходи з відзначення 110-річниці з дня народження Ярослава Стецька, – йдеться у зверненні.

ДО ТЕМИ: Франківська облрада пропонує відзначити 80-річчя УПА на державному рівні

Народна депутатка України Оксана Савчук зареєструвала проєкт Постанови Верховної Ради України «Про відзначення 110-річчя з дня народження Ярослава Стецька». Проєкт передбачає план заходів та рекомендації виконавчим органам влади щодо відзначення цього дня на державному рівні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм