Франківська блогерка Саша Бо розповіла про третю вагітність і показала реакцію синів. ФОТО/ВІДЕО

Франківська блогерка Саша Бо розповіла про третю вагітність і показала реакцію синів. ФОТО/ВІДЕО

Саша Бо, яку розкритикували за розіграш дорогої машини, оголосила про третю вагітність.

Дівчина опублікувала ролик, у якому постала з кругленьким животиком, а також поділилася подробицями радісної новини, пише Ратуша з посиланням на Апостроф.

У Instagram-stories мама двох дітей розповіла, як проходить нова вагітність.

“Так хочеться розповісти більше, та я не знаю з чого почати… Напевно з того, що ця вагітність якась інша, і у мене дуже великий живіт, який росте не по днях!” – зазначила вона у соцмережах.

“У мене почався другий триместр, 13 тиждень. Буквально на днях отримала результати основного першого скринінгу. Дитина здорова. Стать ще не відома”, – додала Бо.

Також зірка соціальних мереж показала фото, на якому позувала вагітною на 5-6 місяці. Проте тоді вона ще приховувала від шанувальників свою новину. Саші вдавалося це робити за допомогою “вдалих” ракурсів, які вона обирала для знімків.

Окрім того, українка поділилася, що її бабуся має свої методи, які допомагають визначити стать дитини. За припущеннями рідної людини дівчини, у неї буде дівчинка.

“Одна із розваг у нашій родині. Бабуся вгадує стать дитини. Ми будемо щасливі незалежно від того, хлопчик це чи дівчинка… Я не знаю, як бабуся це все рахує, бо математичної логіки я тут не побачила”, – прокоментувала це майбутня багатодітна мама.

Бо також показала, як її сини відреагували на новину про братика чи сестричку. Саша опублікувала відповідний ролик, у якому можна побачити реакцію її синів.

“Реакція дітей на вагітність. Так багато питань і так мало відповідей. Ми потім пішли читати дитячу книжку про будову тіла”, – йдеться у підписі до відео.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм