Франківськ завжди гуртував навколо себе талановитих та творчих людей: Юрій Горбунов про рідне місто. ВІДЕО

Атмосферний, театральний та неймовірно творчий – такими словами описав відомий український телеведучий Юрій Горбунов свій рідний Івано-Франківськ.

У відвертій розмові із “Зе Інтерв’юєр” ведучий розповів, яким для нього є Франківськ та чи важко йому виступати у рідному місті, пише Ратуша.

Івано-Франківськ – це такий злам польської, австрійської, радянської та надзвичайно патріотичної української культури. Він, можливо, у порівнянні зі Львовом, як столицею Західної України, десь і програє, але це дуже атмосферне місто. У ньому завжди на високому рівні був театр, в якому я пропрацював п’ять років. Зараз Івано-Франківський драмтеатр – це театральний level, – зазначив Горбунов.

За словами телеведучого, у нашому місті панує особлива творча аура, яку створюють креативні письменники, музиканти та співаки.

ДО ТЕМИ: “У нас виходять гарні хлопці”: зірковий франківець вдруге став батьком. ФОТО

Люди у Франківську різні. Наприклад, я, Тіна Кароль, Василь Вірастюк, Богдан Бенюк – це люди, які мають абсолютно різні професії, погляди, світогляди, але всіх нас об’єднує саме це місто. Франківськ завжди гуртував навколо себе талановитих, творчих та креативних людей. Там і Андрухович, і Прохасько. У Франківську завжди була аура творчих людей, які пишуть, творять!

Багатьом артистам важко виступати у їхніх рідних містах. Їх завжди переслідують мандраж, страх та хвилювання. Втім, у Горбунова все по-іншому.

Виступати у Франківську мені зовсім не складно. Можливо тому, що по роботі я там буваю нечасто, – зауважив Юрій Горбунов.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм