Прикарпаття отримає німецькі кисневі станції

Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА 26 травня уклав угоду з ТОВ «Глобалмедгруп» про закупівлю систем генерації кисню на 30,30 млн грн. Закупівлю провели за процедурою COVID-19.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Наші гроші.

До середини року поставлять чотири системи генерації кисню:

  • одну систему генерації кисню GZ81.14 для Обласної клінічної лікарні Івано-Франківської облради за 9,60 млн грн.
  • три системи генерації кисню GZ81.12 для Центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківської міськради і Надвірнянської та Коломийської центральних районних лікарень по 6,90 млн грн.

Договір передбачає повну передоплату. Гарантійний строк експлуатації становить рік.

ДО ТЕМИ: На Франківщині дві лікарні заборгували постачальнику кисневих ємностей понад 2 млн грн

Виробник не вказаний. За відкритими даними, це компанія «Inspital Medical Technology GmbH» (Німеччина). Згідно її сайту, система GZ81.14 на 250-300 ліжок генерує 1 000 л кисню на хвилину і має компресор потужністю 75 кВт та ємності для повітря і кисню об’ємом по 3 000 л. Система GZ81.12 на 200-250 ліжок генерує 800 л кисню на хвилину і має компресор потужністю 55 кВт та ємності для повітря і кисню об’ємом по 2 000 л.

Засновницею столичної «Глобалмедгруп» є Мая Мозер, а директоркою є її рідна сестра – Емма Гук. Остання є дружиною службовця СБУ Андрія Гука. Саме на неї раніше була оформлене ТОВ «Виробнича компанія Діспомед» Германа Фісталя, яка нині є одним з великих імпортерів медичної техніки, у тому числі апаратів штучної вентиляції легень.

Герман Фісталь значиться засновником ТОВ «Український центр медичних технологій» (у стані припинення) разом з Олександром Цвєтковим та Олександром Добровським. Останнього джерела видання «Mind» назвали двоюрідним братом Михайла Радуцького – нардепа від «Слуги народу» і голови комітету ВРУ з питань здоров’я нації.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм