Франківчанку сяде до в'язниці за те, що лайкала дописи російських пропагандистів

Франківчанка сяде до в’язниці за те, що лайкала дописи російських пропагандистів

Жінка лайкала дописи про те, що Україна “вісім років бомбила Донбас” та що росія “зачищає в Україні нацистів”. За це їй доведеться відбути покарання у в’язниці

Про це пише “Судовий репортер”, пише Ратуша.

Відомо, що суд відбувся ще 12 травня цього року. Того дня судити уродженку росії, яка довгий час проживала в Івано-Франківську та має українське громадянство. 

У матеріалах справи зазначають, що жінка в забороненій мережі “Однокласники” вподобувала дописи антиукраїнського характеру, зокрема такі як:

“Восемь лет Украина бомбила Донбасс…”,

  • “Россия пытается аккуратно зачищать нацистов”,
  • “Украину никто не пытается завоевать, мы очищаем Украину от той раковой опухоли, которая восемь лет уничтожала страну”.

Ці публікації автоматично поширювалися на її сторінці.

“У судовому засіданні обвинувачена скоєного не заперечувала. Вона пояснила, що вже переосмислила своє ставлення до збройної агресії рф і вважає її неправомірною. Раніше вона  нібито не до кінця розуміла злочинність своїх дій і тепер їй прикро за свою поведінку”, – розповідає “Судовий репортер”.

Адвокат просив призначити жінці умовне покарання. Та суд на це погодився, адже франківчанка поширювала такі дописи після того, як стало відомо про злочини росіяни у Бучі та Ірпені.

“Маючи вільний доступ до засобів масової інформації, вона не могла не усвідомлювати характер скоєного. До моменту затримання 16 лютого 2023 року вона не зробила нічого, що вказувало б на можливість її виправлення без відбування покарання”, 

Відтак жінці призначили 5 років позбавлення волі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм