FlixBus запускає три нових лінії з України, одну – через Франківськ

Оператор автобусних перевезень FlixBus оголосив про відкриття трьох нових міжнародних ліній до Польщі та Чехії. На карту маршрутів додали Чернівці, Коломию та Івано-Франківськ.

Нові лінії відправлятимуться двічі на тиждень з 4 листопада, пише ЕП.

“Сьогодні FlixBus в Україні виходить на новий рівень, ми нарешті запускаємо тут нові зелені лінії з повними стандартами FlixBus. Особливо для нас було важливо з’єднати брендованими автобусами Київ і Варшаву”, – заявив директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман.

У FlixBus додали, що дві з нових ліній – N3222 Київ-Варшава-Щецин і 3241 Чернівці-Варшава – будуть з повними стандартами і фірмовими зеленими автобусами FlixBus.

Маршрути цих ліній:

  • N3222: Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін – Варшава – Лодзь – Познань – Гожув-Велькопольський – Щецин;
  • 3241: Чернівці – Коломия – Івано-Франківськ – Львів – Люблін – Варшава;
  • Повний маршрут лінії CUA025: Львів – Краків – Катовіце – Богумін – Острава.

Обслуговування нових ліній розпочнеться з 5 листопада, але розпочати бронювання можна вже сьогодні. На всі три нові маршрути вже доступні квитки за акційною ціною, яка стартує від 149 гривень.

“На всіх лініях FlixBus застосовуються підвищені стандарти безпеки та гігієни. Після кожної поїздки проводиться професійна дезінфекція автобусів.

Пасажири зобов’язані під час поїздки носити маску, закриваючи їй ніс і рот. Компанія також нагадує своїм клієнтам про необхідність уважно перевіряти правила в’їзду в країну перед плануванням поїздки”, – кажуть в компанії.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм