Фільм, у якому зіграв франківський актор, потрапив до основної програми Венеційського кінофестивалю

Фільм “Відблиск” Валентина Васяновича, головну роль у якому зіграв актор Івано-Франківського драмтеатру, заслужений артист України Роман Луцький, увійшов до основної конкурсної програми 78-го Венеційського кінофестивалю.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці драмтеатру, пише Ратуша.

У стрічці йдеться про лікаря-добровольця, який після повернення з полону намагається пристосуватися до мирного життя. Він спілкується з колишньою дружиною і своєю 12-річною донькою, яка також травмована через смерть близької людини на війні.

Знову творимо історію. Два роки тому вперше український фільм Атлантида / Atlantis отримав нагороду найстарішого світового кінофестивалю. Цього року «Відблиск» перший український фільм, який потрапляє в основну програму, – зазначив один з акторів Андрій Римарук.

ДО ТЕМИ: Історичний фільм “Тарас. Повернення” вийшов онлайн. ВІДЕО

ДОВІДКА: Венеційський міжнародний кінофестиваль — найстаріший кінофестиваль у світі, заснований в 1932 році за ініціативи Беніто Муссоліні. Проводиться щорічно у вересні на острові Лідо. Цього року він триватиме з 1 до 11 вересня. Головний приз — «Золотий лев».

Україна буде представлена на кінофестивалі трьома фільмами: «Відблиск» Валентина Васяновича, «Носоріг» Олега Сенцова та «Цензорка» Петера Керекеша.

Кадри з фільму:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм